Wsparcie dla Śląskiej Grupy Wojewódzkiej

Członkowie i przyjaciele IPA... Drodzy darczyńcy!

Śląska Grupa Wojewódzka Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji - Sekcja Polska obchodzi w bieżącym roku jubileusz 15 lecia działalności. Od samego początku naszej organizacji, nasi członkowie działają na rzecz bezpieczeństwa, edukacji i rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Jesteśmy organizacją o charakterze społecznym. Posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego. Nasza działalność i społeczna aktywność nie wiąże się z osiąganiem zysków lub działalnością gospodarczą.

Środki, którymi dysponujemy pochodzą ze składek członkowskich, odpisu 1 procenta podatku oraz darowizn od osób fizycznych i podmiotów prawnych. Dzięki Waszemu wsparciu i współpracy z naszymi partnerami biznesowymi możemy się rozwijać i poszerzać obszary działalności społecznej oraz tworzyć nowe i kontynuować obecne programy i projekty edukacyjne.

Przekłada się to również na wsparcie finansowe organizacji, bez którego wiele potrzebnych projektów nie powstałoby, a bezpośrednia pomoc potrzebującym byłaby mniejsza lub zupełnie niemożliwa. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą darowiznę wpływającą na nasze konto, czy przekazaną w ramach odliczenia jednego procenta z podatku dochodowego. Każda złotówka, każdy grosz corocznie składają się na realną pulę środków pozwalających nam kontynuować naszą społeczną pracę.

Będziemy ogromnie wdzięczni za Twoją pomoc i wsparcie finansowe. Jeżeli więc uznasz, że nasza działalność i dotychczasowe efekty są godne zaufania, przekaż nam darowiznę finansową. By ułatwić ten proces przygotowaliśmy specjalny formularz dla realizacji bezpiecznych i wygodnych elektronicznych płatności. Z góry dziękujemy za Twój gest!

Formularz DAROWIZNY

Dane kontaktowe

Dane osobowe pomogą nam zidentyfikować płatność.
Nie są jednak obowiązkowe.

Decyzja*
Musisz dokonać wyboru
Imię*
Nieprawidłowe dane
Nazwisko
Nieprawidłowe dane
Ulica
Adres jest obowiązkowy
Nazwa ulicy/alei/osiedla
Numer domu
Numer domu jest niezbędny
Numer mieszkania
Kod pocztowy
Poprawny kod polskiego miasta jest niezbędny
Kod pocztowy powinien być podany w formie: XX-XXX
Miasto
Adres jest obowiązkowy
Numer GSM
Nieprawidłowy numer, właściwy formaty (999666333)
Wyłącznie numer sieci GSM w Polsce
Adres e-mail*
Adres e-mail jest niezbędny / Prawdopodobnie błędny adres e-mail

Darowizna

Podaj kwotę Twojej darowizny.

Darowizna*
Musisz wpisać kwotę
Cel szczegółowy
Nieprawidłowe dane
Możesz wpisać cel na który chcesz przekazać darowiznę.
Przekaż za pośrednictwem
Weryfikacja*
Nieprawidłowe dane

W przypadku pozytywnego wyniku elektronicznych płatności w systemie PayU, jeżeli podasz nam adres e-mail, potwierdzimy otrzymanie darowizny z Twojej strony wiadomością e-mail wygenerowaną przez nasz system.

Cron Job Starts