IPA na rzecz bezpieczeństwa na drodze

PROMUJĄC BEZPIECZEŃSTWO - WYRÓŻNIAMY SIĘ Z TŁUMU!

Śląska Grupa Wojewódzka IPA od początku swojego istnienia aktywnie działa na rzecz bezpieczeństwa, ładu i porządku publicznego. Wieloletnia działalność w tym obszarze zaowocowała licznymi programami o zasięgu wojewódzkim, jak i licznymi projektami realizowanymi lokalnie.

Efektami tej działalności jest wzrost świadomości zagrożeń i właściwych postaw wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Liczne szkolenia i akcje edukacyjne objęły swoim zasięgiem całe województwo śląskie, a ich beneficjentami stały się tysiące dzieci i młodzieży.

Działalność ta nie mogłaby mieć miejsca bez wsparcia naszych przyjaciół i partnerów, ale i solidarności członków Śląskiej Społeczności IPA. Z myślą o wyróżnieniu naszych członków ponad 10 lat temu powstał projekt specjalnej naklejki samochodowej, która miała oznaczyć pojazd osoby aktywnie działającej na rzecz stowarzyszenia.

2024
Każdego roku naklejka zyskiwała nowy unikalny projekty, by jeszcze bardziej wyróżnić osoby naprawdę aktywne i zaangażowane, ale również by wyróżnić historyczne wydarzenie, rocznicę, czy wpisując się w nową symbolikę. I tak choćby naklejki z lat 2007 i 2012 upamiętniały "okrągłe" jubileusze Sekcji Polskiej IPA. W 2009 roku akcentowaliśmy nowe barwy Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA, a w 2011 roku byliśmy dumni z Polskiej Prezydencji w UE. Widząc, więc naklejkę „tegoroczną" można było mieć pewność, że nie jest to przypadkowe oznaczenie. Rekordziści potrafią zgromadzić kolekcję z kilku lat, z którą często żal się żegnać przy wymianie pojazdu lub co gorsza wymianie uszkodzonej szyby.

Członkowie Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA otrzymują naklejki wraz z odnowieniem członkostwa i wydaniem legitymacji na kolejny rok.

Cron Job Starts