VI DWUTUROWE MISTRZOSTWA WĘDKARSKIE REGIONU IPA CIESZYN II

W dniu 31 maja 2014 roku zorganizowana została przez Region IPA Cieszyn II kolejna edycja Dwuturowych Mistrzostw Wędkarskich. W zawodach udział wzięło 10 zawodników członków i sympatyków IPA.

Okazało się, że w tym dniu znakomicie brał karaś, co skrzętnie wykorzystało większość uczestników Mistrzostw. Ale zależało to niestety od posiadania odpowiednio dobranej przynęty, którą nie wszyscy dysponowali, więc połowy były mocno zróżnicowane. Po pierwszej turze posiliwszy się gorącą, pyszną grochówką wszyscy przystąpili z nowymi nadziejami do drugiej tury.

Okazała się jeszcze bardziej udana i jak się okazało przy znacznym udziale niezawodnych karasi. Zawodnicy złapali parę karpi, duże ilości karasia oraz kilka płoci leszczy i okoni. Po drugiej turze nastąpiło ogłoszenie wyników, a następnie wręczenie pucharów i nagród rzeczowych.

Klasyfikacja Mistrzostw:
1 miejsce – Szczeciński Jarosław - 11100
2 miejsce – Mazurek Andrzej - 10660
3 miejsce – Diząćko Dariusz - 7580
4 miejsce – Katolik Mariusz - 5320
5 miejsce – Dobroszek Jerzy - 4090
6 miejsce – Nytra Krzysztof - Dziąćko Mariusz - 4490

Następnie rozpoczęła się część nieoficjalna przy smacznej grochówce. Większość uczestników została na łowisku do zmroku korzystając z dobrych brań. Uczestnicy i organizatorzy pragną szczególnie podziękować Zarządowi PZW Pogórze za udostępnienie łowiska oraz bardzo miłą obsługę imprezy oraz naszemu serdecznemu przyjacielowi Sympatykowi Marianowi Michalakowi za obfite i smaczne jadło.

Zaloguj

Cron Job Starts