Dzień Dziecka Regionu IPA Żywiec

W niedzielę, 8 czerwca 2014 roku, na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Rajczy Region IPA Żywiec Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA zorganizował imprezę plenerową dla dzieci.

W piknikowym spotkaniu udział wzięło około 500 dzieci. W trakcie imprezy na milusińskich czekało wiele atrakcji. Przeprowadzono konkurs wiedzy ruchu drogowego, gdzie dla zwycięzców czekały nagrody związane z bezpieczeństwem na drodze, oraz gadżetami z IPA. Główną atrakcją było losowanie nagród, gdzie wszyscy czekali na ufundowany przez WORD w Bielsku-Białej rower.

Dzieci miały wiele innych atrakcji w postaci zabawy na zjeżdżalniach, przejażdżki na kucykach, dużo słodyczy w postaci lodów, cukrowej waty, pop cornu, a także wojskową grochówkę.

Imprezę uświetniły występy szkolnych zespołów tanecznych tańców nowoczesnych i klasycznych oraz zespołu muzycznego, który przygrywał dla bawiących się dzieci. Główną atrakcją był pokaz iluzjonisty, który wspólnie z dziećmi uczył magii gdzie każdy dzieciak mógł poczuć się Harry Potter.

Impreza, co roku skupia co raz więcej dzieci i rodziców, a organizatorzy starają się aby było co raz więcej atrakcji i wspólnej integracji. W tym roku, w sobotę 7 czerwca 2014 r. na tym samym boisku o godz. 9.00 został rozegrany turniej piłki siatkowej dla dzieci i dorosłych.

tekst: Dariusz Lach

Zaloguj

Cron Job Starts