OBCHODY DNIA DZIECKA W REGIONIE IPA CIESZYN I

Dzień 9 czerwca 2014 roku był bardzo oczekiwany przez dzieci członków i sympatyków Regionu IPA Cieszyn I. Zapisy na obchody Dnia Dziecka trwały do ostatnich chwil przed godz. 15.00, kiedy to 150 osobowa grupa dzieciaków wraz z opiekunami stawiła się przed wejściem do Parku Niespodzianek w Ustroniu.

W tym dniu gospodarze przygotowali dla dzieci pokazy lotów sokołów i sów. W parku dzieci mogły karmić daniele, muflony, przyglądać się igraszkom warchlaków dzików, podziwiać piękne orły oraz kształtować swoją wrażliwość w kontakcie z innymi gatunkami zwierząt.

Była to bardzo pouczająca i ważna lekcja przyrody. Po 3 godzinnym pobycie w tym wspaniałym zoo, uczestnicy przemieścili się do karczmy z placem zabaw, w której czekały dalsze niespodzianki. Przede wszystkim raj podczas zabawy w zamkach i suchych basenach, gry w piłkę na placu zabaw oraz wieczorna grillowa kolacja. Dzieci zmęczone, ale szczęśliwe wracały do domów, a podczas spaceru unosiły się słowa zachwytu z wycieczki zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka.

Zaloguj

Cron Job Starts