REGION IPA CHRZANÓW ŚWIĘTOWAŁ V-LECIE SWEGO POWSTANIA

W sobotę, dnia 14 czerwca 2014 r. w Chrzanowie odbył się uroczysty piknik z okazji 5. Rocznicy powstania Regionu IPA Chrzanów.

W trakcie pikniku, gdzie wszyscy uczestnicy mogli spróbować kiełbasek i grochówki odbywały się zabawy dla dzieci, pokazy karate, a także egzamin na kartę rowerową. Równoległe do zabaw odbył się turniej piłki nożnej w piłce nożnej.

W sobotnie przedpołudnie (14 czerwca ) do rozgrywek turniejowych piłki nożnej przystąpiło 7 drużyn piłkarskich: IPA Region Chrzanów- IPA Chrzanów, Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Katowice – OISW Katowice, „Skazani na Sukces" Wygiełzów, Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie- KPP Chrzanów, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie – KPPSP Chrzanów, Zakład Karny Trzebinia – ZK Trzebinia, Klub Honorowych Dawców Krwi „Błękitny Wampirek" przy KPP Chrzanów –„Błękitny Wampirek".

Choć pogoda była w kratkę na przemian świeciło słońce i padał deszcz, drużyny wybiegały na boiska zmotywowane i głodne zwycięstwa. Spotkania były wyrównane i zacięte. Wszyscy zawodnicy wykazali się pełnym zaangażowaniem i na szczęście obyło się bez kontuzji.

Drużyny grające w dwóch grupach rozgrywały swoje mecze na dwóch boiskach. Każdy mecz trwał 20 minut a drużyny składały się z 6 zawodników.

Po meczach grupowych rozegrano finały, w których w meczu o trzecie miejsce drużyna IPA Chrzanów wygrała z Zakładem Karnym Trzebinia 3:0.

Mecz finałowy rozegrany został pomiędzy OISW Katowice, a drużyną „Skazani na Sukces" Wygiełzów. Rywalizacja była ozdobą turnieju. Brawurowe szybkie akcje obu drużyn dostarczyły mnóstwo emocji zgromadzonym kibicom. Po zaciętym stojącym na wysokim poziomie spotkaniu wygrała drużyna OISW Katowice 3:2.

Turniej zakończył się uroczystym podsumowaniem, na którym drużynom wręczono puchary i dyplomy, a wszystkim uczestnikom dodatkowo pamiątkowe proporczyki, kubki i smycze Regionu IPA Chrzanów.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Katowicach
2. „Skazani na Sukces" Wygiełzów
3. IPA Region Chrzanów
4. Zakład Karny Trzebinia
5. „Błękitny Wampirek" przy KPP Chrzanów
6. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie
7. Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie

Zaloguj

Cron Job Starts