10-lecie Regionu IPA Cieszyn II

W dniu 12 marca 2014 roku minęło 10 lat od zebrania założycielskiego Regionu IPA Cieszyn II. Pragnąc uczcić tą okrągłą rocznicę Prezydium Zarządu Regionu zorganizowało uroczyste obchody 10- lecia naszego Regionu. W sobotę 7 czerwca 2014 roku o godz. 15:30 w malowniczo położonym Hotelu Gambit w Cieszynie rozpoczęły się uroczyste obchody.

Na wstępie odbyło się walne zebranie, na którym zostały przedstawione bieżące zagadnienia i problemy oraz podsumowanie 10 letniej działalności naszego Regionu. O godz. 17:00 nastąpiło oficjalne przywitanie przybyłych Członków i Sympatyków Regionu wraz z rodzinami oraz gości. Przedstawiony został krótki rys historyczny dziejów Regionu oraz trochę liczb i statystyk oraz plany na przyszłość.

Członkom, którzy nieprzerwanie opłacali składki od 2004 roku zostały wręczone okolicznościowe medale za 10 lat w Regionie. Następnie wręczono okolicznościowe podziękowania w formie statuetek naszym najwytrwalszym Sympatykom bez wsparcia, których nasza działalność byłaby w znacznym stopniu ograniczona.

Po części oficjalnej rozpoczął się uroczysty bankiet w czasie, którego wszyscy uczestnicy bawili się do późnych godzin nocnych w przemiłej atmosferze.

Cron Job Starts