V Turniej Strzelecki Regionu IPA Piekary Śląskie

W sobotnie przedpołudnie 30 sierpnia 2014 roku na strzelnicy LOK, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich po raz piąty zebrali się członkowie Regionu IPA Piekary Śląskie i Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Piekarach Śląskich wraz z rodzinami na turnieju strzeleckim.

Tym razem instruktorzy strzelectwa pod kierownictwem Mariana Wolskiego przygotowali dla nas niespodziankę. Zamiast strzelania z kbks-u, po wstępnym instruktarzu poprowadzili strzelanie z pistoletu sportowego, a następnie z karabinka pneumatycznego z pozycji leżącej , klęczącej i stojącej. Jak się okazało, najlepsi strzelcy z pistoletu, nie zostali zwycięzcami turnieju. Pierwsze miejsce w kategorii mężczyzn zajął Lubomir Stasiak, drugie - Jarosław Suszka, a trzecie - Piotr Wojszczyk. W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Katarzyna Suszka, drugie miejsce - Anna Budzyń, a trzecie - Ewelina Śliwa.
Ciekawostką jest, że największą liczbę zdobytych punktów i jednocześnie mistrzynią zawodów została Katarzyna Suszka.
Piękna słoneczna pogoda, sportowa rywalizacja i smaczne przekąski z grilla pozwoliły na miłe zakończenia okresu wakacyjnego w atmosferze wzajemnej integracji.

Tekst: Piotr Budzyń
Zdjęcia: Piotr Budzyń, Piotr Wojszczyk

Zaloguj

Cron Job Starts