A jednak wróciliśmy z tarczą

W dniach 1-3 sierpnia 2014 roku w Londynie odbyły się Mistrzostwa Europy w Strzelectwie Dynamicznym IPSC A.A (Internatonial Practical Shooting Confederation Action Air). Nasz Klub ARMA-IPA LOK został zaproszony do sportowej rywalizacji przez Air Soft Sugeron.

Nasza zawodniczka Paulina Wołyniec broniła tytułu Wicemistrza Europy 2013 w kategorii Lady. Na mistrzostwa udaliśmy się w składzie: Andrzej Kieczka (Prezes Klubu – trener, w kategorii Senior), Paulina Wołyniec (uczennica Technikum Logistycznego ZDZ w Bielsku-Białej przy ulicy Sempołowskiej 1, w kategorii Lady), Magdalena Worek (uczennica Technikum Logistycznego ZDZ w Bielsku-Białej przy ulicy Sempołowskiej 1, kategoria Junior), Mateusz Suława (absolwent Szkoły Podstawowej 32 w Wapienicy, kategoria Junior), Andrzej Foksiński (uczeń Szkoły Podstawowej 22 , kategoria Junior), Katarzyna Rybarczyk (studentka Wyższej Szkoły Transportu w Warszawie, zawodniczka Klubu SWKS-Warka, broniąca tytułu Wicemistrza Europy w kategorii kategoria Lady).

Po zaciętej rywalizacji w kategorii Lady, Paulina Wołyniec obroniła tytuł Wicemistrza Europy na rok 2014, Mateusz Suława zajął 4 miejsce, Magdalena Worek zajęła 7 miejsce, Andrzej Foksiński zajął 8 miejsce, natomiast Andrzej Kieczka zajął 2 miejsce w kategorii „Senior".

Zaloguj

Cron Job Starts