MIEDZYNARODOWE ZAWODY IPSC ORGANIZOWANE PRZEZ „KS ARMA – IPA BIELSKO-BIAŁA”

W dniu 24 maja 2015 roku Klub Strzelecki "ARMA - IPA Belsko-Biała" był gospodarzem międzynarodowych zawodów strzeleckich IPSC Lewel.

W zawodach wzięło udział około 70 zawodników z Polski, Czech i Słowacji. Zawody przebiegły spokojnie w miłej i przyjaznej atmosferze, lecz było czuć ducha rywalizacji.
Organizator zawodów jak zwykle przygotował wiele atrakcji w postaci utrudnień i niespodzianek na torach strzeleckich – nawet załatwił utrudnienie w postaci pięknej deszczowej pogody, czego wynikiem niektórzy zawodnicy zażyli kąpieli błotnych, ale czego się nie robi w trakcie rywalizacji, aby zdobyć puchar i medal. Zwłaszcza, że nagród do rozdania było sporo. Między innymi puchary Przewodniczącego Regionu IPA Bielsko-Biała, Śląskiej Grupy Wojewódzkiej i innych zaprzyjaźnionych sponsorów.
Po podsumowaniu ciężko zdobytych punktów odbyło się uroczyste wręczenie pucharów i dyplomów. Każdy z zawodników otrzymał upominki od sponsorów, którym w tym miejscu pragnę serdecznie podziękować. Na zawodach goszczono również zasłużonego działacza dla „KS IPA ARMA Bielsko-Biała" insp. Bogdana Ogrockiego, któremu wręczono odznaczenie za zasługi dla LOK.
Wszystkim zawodnikom biorącym udział w zawodach życzymy dalszych sukcesów i samych „dziesiątek" w tarczach. Do zobaczenia na następnych zawodach.

Zaloguj

Cron Job Starts