XXII Ogólnopolskie Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego w Bielsku-Białej

Już po raz trzeci Region IPA Bielsko-Biała czynnie uczestniczył w 22 Ogólnopolskich Dniach Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego w Bielsku-Białej - organizując strzelnicę sportową na terenie Bielskich Błoni, gdzie odbywały się główne imprezy.

Członkowie „KS ARMA – IPA BIELSKO-BIAŁA" w dniach 30 – 31 maja 2015 roku prezentowali uczestnikom swe umiejętności, zdobyte puchary i tytuły.
Organizując strzelnice z karabinkiem pneumatycznym oraz tor do strzelania IPSC zachęcali młodzież oraz dorosłych do czynnego wypoczynku - chętnych było sporo. Przychodziły całe rodziny, aby rywalizować między sobą i dobrze się przy tym bawili. Warto wspomnieć, że na terenie błoni prezentowały się również, Policja, GOPR, Wojsko Polskie, Straż Graniczna, PCK, Straż Miejska oraz wiele innych firm. Impreza ta cieszy się powodzeniem wśród szkół z terenu Bielska-Białej, których uczniowie biorą udział w konkursach z wiedzy o ruchu drogowym i zawodach zdobywając przy tym wspaniałe i bogate nagrody.
Myślę, że wszyscy, jako uczestnicy ruchu drogowego, kierowcy czy piesi, bezpiecznie i zdrowi spotkamy się na następnych Dniach Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego w Bielsku-Białej.

tekst: Kołek Mirosław

Zaloguj

Cron Job Starts