DZIEŃ DZIECKA W ŻYWCU

W niedzielę 7 czerwca 2015 roku, na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Rajczy - Śląska Grupa Wojewódzka IPA zorganizowała imprezę plenerową dla dzieci. W piknikowym spotkaniu udział wzięło około 500 dzieci.

W trakcie imprezy na milusińskich czekało wiele atrakcji. Przeprowadzony został konkurs wiedzy ruchu drogowego, gdzie dla zwycięzców czekały nagrody związane z bezpieczeństwem na drodze, oraz gadżetami z IPA. Główna atrakcją było losowanie nagród, gdzie wszyscy czekali na ufundowany rower.
Dzieci miały wiele innych atrakcji w postaci zabawy na zjeżdżalniach, przejażdżki na kucykach, dużo słodyczy w postaci lodów, cukrowej waty, pop cornu, oraz wojskowej grochówki.
Imprezę uświetniły występy szkolnych zespołów tanecznych oraz zespołu muzycznego, który przygrywał dla bawiących się dzieci. Całość prowadził Grzegorz Rybarski, który zachęcał wszystkie dzieci i rodziców do wspólnej zabawy. Główna gwiazdą był Krystian Minda i Michał Nadolny specjaliści w zakresie żonglerki artystycznej i iluzji oraz występ zespołu muzycznego Postscriptum z Rajczy
tekst: Dariusz Lach

Etykiety Dzień Dziecka

Zaloguj

Cron Job Starts