WALECZNA IPA - REGION IPA CHRZANÓW

W dniu 20 czerwca 2015 roku w sali sportowej liceum w Chrzanowie odbył III turniej piłki siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie.

Tradycyjnie Region IPA Chrzanów był współgospodarzem turnieju piłki siatkowej. Drużyna Regionu IPA Chrzanów, na czas turnieju połączyła swoje siły z drużyną Klubu Honorowych Dawców Krwi „Błękitny Wampirek" z Chrzanowa. Trenerem i kapitanem wspólnej drużyny był przewodniczący chrzanowskiego regionu IPA Zygmunt Kondracki.

W turnieju piłki siatkowej udział wzięło osiem drużyn:
1. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie
2. Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie
3. Zakład Karny Trzebinia
4. IPA Region Chrzanów - Klub Honorowych Dawców Krwi „ Błękitny Wampirek"
5. PMOS Chrzanów
6. Wodociągi Chrzanów
7. Mieszkańcy Trzebini
8. Mieszkańcy Witkowic

Drużyna IPA Region Chrzanów dzielnie walczyła w turnieju piłki siatkowej przegrywając po zaciętych trzy setowych meczach, kolejno z Mieszkańcami Trzebini 2:1, Strażą Pożarną w Chrzanowie 2:1 i drużyna PMOS Chrzanów 2:1 a w meczu o 5 miejsce uległa po zaciętej walce drużynie Wodociągów Chrzanów 2:0.

Mecze eliminacyjne rozgrywane były w dwóch grupach – czterozespołowych. PO ich zakończeniu odbyły się mecze o poszczególne miejsca. W meczu o trzecie miejsce drużyna Zakładu Karnego Trzebinia po emocjonującym meczu pokonała w trzech setach drużynę PMOS Chrzanów, natomiast w finale drużyna Mieszkańców Witkowic pokonała drużynę Straży Pożarnej w Chrzanowie 2:0.
W trakcie zmagań na parkiecie, członkowie Regionu IPA Chrzanów ugościli wszystkich zawodników słodkimi przekąskami, kawą i herbatą. Wszystkim, którzy pomogli w organizacji turnieju, oraz wszystkim życzliwym - serdecznie dziękujemy!

Zaloguj

Cron Job Starts