ZAWODY TENISA STOŁOWEGO

W sobotę 21 listopada 2015 r. sympatycy ping-ponga spotkali się w świetlicy Parafii Niepokalanego Serca NMP w Trzebini, na turnieju tenisa stołowego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie.

Jednym ze współorganizatorów turnieju była IPA Region Chrzanów. Region IPA Region Chrzanów był reprezentowany przez kol. Zygmunta Kondrackiego i kol. Roberta Matyasik. Zawodnicy dzielnie walczyli na tenisowych stołach zarówno w fazie grupowej jak i w fazie play-of. Ostatecznie wywalczyli ósme miejsce w turnieju drużynowym, oraz odpowiednio 19 i 24 miejsce w klasyfikacji indywidualnej turnieju.
Do rywalizacji stanęła rekordowa liczba 33 zawodników reprezentujących formacje mundurowe, instytucje i grupy społeczne powiatu chrzanowskiego.

Mecze tenisowe były bardzo wyrównane i dostarczyły wiele emocji. Wszystkie spotkania odbywały się w duchu „Fair Play". Swoją znakomitą formę potwierdzili policjanci z chrzanowskiej komendy w turnieju indywidualnym tytuł wicemistrzowski przypadł w udziale Grzegorzowi Gleniowi, trzecie miejsce przypadło Stanisławowi Bodeckiemu, natomiast czwarte miejsce przypadło Ryszardowi Firkowi. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Marek Rejdych, który reprezentował drużynę Przedsiębiorców Powiatu Chrzanowskiego.

Klasyfikacja indywidualna turnieju tenisa stołowego:
Marek Rejdych – Przedsiębiorcy Powiatu Chrzanowskiego
Grzegorz Gleń - Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie
Stanisław Bodecki - Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie
Ryszard Firek - Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie

Klasyfikacja drużynowa turnieju tenisa stołowego:
Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie
Przedsiębiorcy Powiatu Chrzanowskiego
Mieszkańcy Powiatu Chrzanowskiego
Nadleśnictwo Chrzanów
Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Chrzanowie
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie
Samorządowcy Trzebinia – Uczniowie PSLO Trzebinia
Zakład Karny w Trzebinia
Region IPA Chrzanów
Klub Honorowych Dawców Krwi „Błękitny Wampirek"

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom, a na zakończenie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego by tak liczna grupa sympatyków celuloidowej piłeczki mogła się spotkać przy stołach tenisowych w Trzebini.

Serdecznie Dziękujemy.

Etykiety Chrzanów sport

Zaloguj

Cron Job Starts