II Bal Karnawałowy IPA Śląsk

Drugi Bal karnawałowy to może jeszcze nie tradycja ale co najmniej dobry „utrwalacz” nowego cyklu!
Karnawał w tym roku kończył się z początkiem lutego i dlatego też w pierwsza sobotę tego miesiąca przeprowadzono drugą edycje tej imprezy.

Tak jak w roku poprzednim odbyła się ona w Wiśle i miała zainaugurować akcję zbiórki 1% podatku dla projektów i podopiecznych naszej organizacji.
Bal przy muzyce zespołu rozpoczął się od mocnego uderzenia w postaci występu artysty ze znanego programu „Mam Talent” który zaprezentował pokaz barmański w mistrzowskim wykonaniu. Dla spotęgowania efektu i jako niespodziankę pokaz barmański zakończył się pokazem innego uczestnika tego telewizyjnego show, który przeprowadził pokaz umiejętności i opanowania z piłką nożną.
Kolejna niespodzianką balu był jej gość a jak się w konsekwencji okazało również prowadzący znany konferansjer i showman Ireneusz Bieleninik. Przy jego udziale i dowcipie o północy odbyła się loteria, która sama w sobie była odrębnym elementem atrakcji wieczoru. Do rana trwała dobra zabawa przeplatana nieoczekiwanymi atrakcjami w wykonaniu naszych gości!
Wszystkim uczestnikom a w szczególności gościom honorowym serdecznie dziękuję za udział w tym wydarzeniu. Jestem przekonany ze impreza ta wpisze się w kalendarz i już za rok ponownie spotkamy się na jeszcze bardziej atrakcyjnym evencie!

Etykiety bal

Zaloguj

Cron Job Starts