III Bal Karnawałowy IPA Śląsk

Tradycyjnie w karnawale po raz trzeci odbył się Bal Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA. Tym razem 4 lutego w sobotę spotkaliśmy się w Kompleksie Pałacowym w siedzibie Zespołu Śląsk w Koszęcinie.

Na bal przybyło ponad 150 zaproszonych gości. Pałac przywitał wszystkich trzeba salami bankietowymi i jedna salą balową. Ta niepowtarzalna architektura zrobiła na gościach ogromne wrażenie. Zestawienie pałacowych wnętrz i nowoczesnego wyposażenia estradowego było zaskakującą kompozycją.

Po oficjalnym rozpoczęciu goście rzucili się w wir balu inaugurując w ten sposób początek działalności naszej organizacji w tym roku. Oprawa artystyczna była zaskoczeniem nie mniejszym niż samo miejsce i wystrój. W trzech odsłonach można było podziwiać artystów zespołu Śląsk w tradycyjnych strojach, którzy zaprezentowali kolejno repertuar tradycyjny, biesiadny, a w ostatniej odsłonie usłyszeliśmy znany repertuar „trzech tenorów”. Dalsze wydarzenia potoczyły się błyskawicznie i były nadal niespodzianką dla gości którzy usłyszeli największe hity list przebojów w wykonaniu artystów zespołu Śląsk. Pomiędzy wejściami artystycznymi i zabawą odbył się konkurs tańca oraz wylosowano „wielkie wygrane”. Nad całością czuwał znany konferansjer i show men Irek Bieleninik, który wplótł w wydarzenie wiele pozytywnej energii i zabawy.

W tym czasie na zewnątrz pałacu wyeksponowany był balon na ogrzane powietrze z banerem imprezy, który w sposób nietypowy wkomponował się w kompleks parkowy wokół pałacu. Niestety warunki pogodowe skróciły te ekspozycję – może innym razem będzie dłużej.

Balowicze opuścili kompleks pałacowy z niezapomnianymi wrażeniami. Kolejny Bal już jest w przegotowaniu. Miejsce, czas oraz atrakcje pozostaną jak zwykle tajemnicą do ostatniej chwili!

Do zobaczenia za rok!

Paweł Pasternak

Etykiety bal

Zaloguj

Cron Job Starts