IV Bal Karnawałowy IPA Śląsk!

Karnawał to czas zabawy, początek roku i chwila na refleksje. Tym razem czwarty bal karnawałowy Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA odbył się w pierwszą sobotę lutego w malowniczym i ośnieżonym Szczyrku w hotelu KLIMCZOK **** Resort & SPA.

Impreza zgromadziła ponad 210 zaproszonych członków i sympatyków IPA oraz gości z Niemiec, Austrii i Anglii. Mottem wydarzenia było podsumowanie roku 2017 i symboliczne rozpoczęcie działalności w roku obecnym. Nie zabrakło informacji o naszych przedsięwzięciach, planach i o celu najważniejszym – o naszych podopiecznych na których od lat w ramach organizacji pożytku publicznego zbieramy 1% podatku.
Zabawę poprowadził mistrz ceremonii Ireneusz Bieleninik, który rozgrzał wszystkich do czerwoności inteligentnym dowcipem, zabawami i niesamowitą charyzmą oraz osobowością! Balowiczów od pierwszej chwili można było zobaczyć na parkiecie przy dźwiękach współczesnych przebojów które dostarczał Michał Niemiec znany z prowadzenia dużych eventów estradowych. Kulminacją, na którą wszyscy czekali był recital znanego i bardzo popularnego Jacka Stachurskiego. Nasza gwiazda zaskoczyła wszystkich niezapowiedzianym wejściem na sale co było odebrane wręcz sensacyjnie, serdecznością i przyjaznym podejściem do gości oraz co najważniejsze przebojami. Można było usłyszeć utwory znane oraz całkiem nowe, które nasz gość zaprezentował przedpremierowo. Przypomniały się wszystkim „stare dobre czasy” ale uświadomiono też, ze król piosenki dance-pop jest tylko jeden! Gwiazda po swoim występie została z nami co dodało smaku całemu wydarzeniu. Irek Bieleninik czerpiąc niewidomo skąd siłę zabawiał i prowadził bal do ostatniego gościa.
Wydarzenie należy zaliczyć do bardziej efektownych jakie udało nam się przygotować w ostatnim czasie. Za sukces należy jednak podziękować tym którzy na niego pracowali od kilku miesięcy wcześniej tj. Pani Prezes Joannie Rynkiewicz, Szefowi Kuchni Tomaszowi Żmudzie i Mistrzowi Uroczystości Ireneuszowi Bieleninikowi oraz członkom stowarzyszenia którzy wsparli te zmagania.
Piąta edycja Balu Karnawałowego IPA wypada w 2019 roku i zbiega się z 20-leciem Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA. Ta zbieżność podpowiada aby następny event stał się jednocześnie Galą 20-lecia IPA na śląsku. Prace nad tym wydarzeniem już się rozpoczęły. Zobaczyły co z tego wyjdzie.
Do zobaczenia za rok!

Etykiety bal zabawa
Cron Job Starts