Turniej piłki halowej

W dniu 13.04.2018 roku siedmioosobowa drużyna Regionu IPA Knurów, na zaproszenie kolegów z Regionu IPA Uherske Hradiste, udała się na turniej piłki nożnej halowej do kolegów z Czech w miejscowości Hluk.

Na miejscu okazało się , że do turnieju przystąpiło dziewięć drużyn; cztery drużyny ze Słowacji, trzy z Czech oraz po jednej z Polski i Słowenii. W dniu przyjazdu odbył się podział na grupy turniejowe, losowanie poszczególnych meczy oraz omówienie regulaminu turnieju. W losowaniu niestety nie mieliśmy szczęścia, trafiliśmy do grupy składającej się z pięciu drużyn.

Następnego dnia o godz. 9.00 miało miejsce uroczyste otwarcie turnieju, poprzedzone przemarszem drużyn z flagami narodowymi oraz występ miejscowych młodych mażoretek. Niezwłocznie po oficjalnym otwarciu turnieju drużyny przystąpiły do rozgrywek w dwóch grupach. Po kilkugodzinnej, zaciętej rywalizacji, przy głośnym dopingu miejscowych kibiców i osób towarzyszących, zwycięzcom turnieju została drużyna ze Słowacji Region IPA Trencin „B”. Nasza drużyna uplasowała się na zaszczytnym piątym miejscu. Turniej zakończył się uroczystym bankietem, podczas którego wręczono puchary dla zwycięzców oraz dyplomy i upominki dla wszystkich uczestników. Należy podkreślić, że cały turniej przebiegał w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, był okazją do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń nie tylko związanych z działalności IPA.

Dariusz Krukowski

Etykiety futsal

Zaloguj

Cron Job Starts