Dzień Dziecka w Raciborzu

W dniu 9 czerwca na strzelnicy Regionu IPA Racibórz odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka pod nazwą „Rozpoczęcie wakacji w dawnym stylu”.

Program imprezy przewidywał mnóstwo atrakcji dla dzieci jak i też dorosłych. Niestety aura nieco pokrzyżowała nam plany, ale mimo ulewnego momentami deszczu wszyscy świetnie się bawili. Jak zwykle nasz Kucharz, czyli Kuchnia Polowa Miś spisała się wyśmienicie racząc nas swoimi specjałami.
Wielkim zainteresowaniem cieszyło się urządzenie z dawnych lat produkujące napój zwany „Wodą firmową”, a kolejek do waty cukrowej i popcornu, które serwowali nasi przyjaciele ze Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzieci, Młodzieży i Rodziny "Pomocna Dłoń" momentami nie było końca. Każdy z uczestników znalazł coś dla siebie, co potwierdzają koleżanki i koledzy z grupy rekonstrukcyjnej GRH Piechota, którzy mieli pełne ręce roboty, podobnie jak koleżanki i koledzy z Task Force 13 Scorpion, którzy zaprezentowali uzbrojenie i umundurowanie nowoczesnych żołnierzy. Wśród dzieci największym zainteresowaniem cieszyło się strzelanie z broni pneumatycznej, które zorganizowali koledzy z MKS LOK Racibórz. Tradycyjnie całe towarzystwo zabawiał kolega Staszek, zwany DJ Stasiu serwując największe przeboje lat 80, które mimo upływu wielu lat w dalszym ciągu są bardzo popularne.

tekst: Eugeniusz Kosel
zdjęcia: Dariusz Strojny

Etykiety Dzień Dziecka
Cron Job Starts