Dzień Dziecka w Żywcu

W niedzielę 10 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Rajczy Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji Region IPA – Żywiec zorganizowało imprezę plenerową dla dzieci.

W piknikowym spotkaniu udział wzięło około 150 dzieci. W trakcie imprezy na milusińskich czekały nagrody związane z bezpieczeństwem na drodze, oraz gadżetami z IPA.
Dzieci miały wiele innych atrakcji w postaci zabawy na zjeżdżalniach, przejażdżki na kucykach, rekreacyjnym pociągiem retro , dużo słodyczy w postaci lodów, popcornu, różnorodne nagrody rzeczowe oraz zjedzenie wojskowej grochówki. Imprezę uświetniły występy szkolnych zespołów tanecznych oraz zespołu muzycznego S.P ze Soli, który przygrywał dla bawiących się dzieci. Główną atrakcją był występ Rafała Mulki Iluzjonisty z Beskidzkiego Teatru Iluzji oraz pokaz Beskidzkiego Centrum Nauki w Świnnej.
Dzień wcześniej na tym samym boisku o godz. 9.00 został rozegrany turniej piłki siatkowej dla dzieci i dorosłych po których dla zwycięzców zostały rozdane puchary. Jak co roku impreza skupia co raz więcej dzieci i rodziców, co jest miłą niespodzianką dla organizatorów którzy starają się aby było co raz więcej atrakcji i wspólnej integracji. Specjalne podziękowania dla Grzegorza Rybarskiego oraz wszystkich którzy przyczynili się do organizacji tak pięknej imprezy, którą zapłatą jest BEZCENNY uśmiech dziecka.

Tekst i zdjęcia: Dariusz Lach

Etykiety Dzień Dziecka

Zaloguj