PIKNIK RODZINNY W KRAKOWIE Z OKAZJI Święta Wojska Polskiego z IPA Region Chrzanów

W dowództwie Komponentu Wojsk Specjalnych w Krakowie odbyła się uroczysta zbiórka stanu osobowego jednostki z okazji Święta Wojska Polskiego.

Zostały odczytane decyzje i rozkazy wyższych przełożonych dotyczące mianowania na kolejne wyższe stopnie wojskowe oraz wyróżnienia dla żołnierzy. Z-ca D-cy Komponentu Wojsk Specjalnych pułk. Robert Kopacki podziękował wszystkim żołnierzom i pracownikom cywilnym wojska za sumienną i ofiarną służbę i pracę, a także dbałość o dobre imię Wojsk Specjalnych wykazywaną w kraju i poza jego granicami.
W dniu 15,08,2018 roku Święta Wojska Polskiego na terenie Klubu Wojsk Specjalnych w Krakowie odbył się ,,PIKNIK RODZINNY” z tej okazji. IPA Region Chrzanów z chęcią przyjęła zaproszenie na tę imprezę. Mieliśmy swoje stoisko z ekspozycją broni z okresu I i II Wojny Światowej oraz okresu powojennego. Dzieci i dorośli mieli okazję zobaczyć broń historyczną z tamtych trudnych czasów naszej Polskiej historii. Mogli wziąć ją do ręki, zrobić sobie zdjęcia, a także dowiedzieć się coś więcej na temat broni od kolegów z Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji ŚGW Region Chrzanów. Podczas pikniku najmłodsi uczestnicy mogli skorzystać z trenażera wyścigów Formuły 1, eurobangee, dmuchanej zjeżdżalni oraz innych atrakcji przygotowanych przez animatorów gier i zabaw . Odbył się konkurs z wiedzy o Wojsku Polskim dla rodziców i dzieci. Zwycięscy otrzymali liczne nagrody i upominki. Na scenie wystąpiła Krakowska Orkiestra Staromiejska z Krakowa pod dyrekcją Wojciecha Olejniczaka oraz Zespół ,,CZASZA” z 6 Brygady Powietrzno-Desantowej. Miłośnicy carvingu mogli spróbować swoich sił w tworzeniu dekoracji z warzyw i owoców. Dla pokrzepienia ciała zostało przygotowane na wielkiej patelni spaghetti w barwach biało-czerwonej flagi dla wszystkich uczestników.

Frekwencja dopisała pomimo zapowiadanych nie najlepszych warunków atmosferycznych. Myślę, że każdy z uczestników PIKNIKU RODZINNEGO znalazł coś interesującego dla siebie.

Tomasz Opalony

Etykiety integracja piknik

Zaloguj

Cron Job Starts