Listopad – czas Andrzejek

W dniu 24 listopada 2018 roku członkowie i sympatycy kłobuckiego Regionu IPA w towarzystwie znajomych oraz członków swoich rodzin bawili się na kolejnej zabawie andrzejkowej.

W tym roku, temat przewodni to: „My Cyganie”. Osoby, w najpiękniejszych, super dopracowanych przebraniach zostały nagrodzone przez zarząd IPA Kłobuck. Tytuł Królowej Balu przypadł Katarzynie, zaś Króla Balu - Zbyszkowi. Zostali oni uroczyście koronowani oraz otrzymali nagrody w postaci cygańskich patelni. Ze względu na trudny wybór, gdyż wielu gości wyróżniało się ładnymi strojami, jury konkursu wybrało jeszcze vice Królową oraz vice Króla, którymi zostali Aleksandra i Rafał. Wszystkim laureatom wręczono dodatkowe upominki w postaci kalendarzy IPA na rok 2019.
Wspaniała muzyka, często przeplatana „kawałkami” cygańskimi, w wykonaniu zespołu Magic Dance sprawiła, że tańcom nie było końca a animatorka – Kamila z wielkim zaangażowaniem prowadziła zabawy na parkiecie. Obsługa kuchni pozwoliła wszystkim gościom delektować się wspaniałymi potrawami. Wszystko to miało wpływ na super atmosferę i dobry humor uczestników. Wielu z nich, wkrótce po zabawie, zgłaszało organizatorom chęć udziału w kolejnych tanecznych zabawach.
Klimat cygańskiego wieczoru utrzymał się do końca imprezy.

tekst i zdjęcia: cyganka Iwana i cygan Mario

Zaloguj

Cron Job Starts