100 na 100

Na starcie Drużynowego Wyścigu Kartingowego pod hasłem „100 na 100” z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości - Speed Race 2018 stanęło 8 wspaniałych, żadnych zwycięstwa drużyn.

Tak, to była doskonała okazja, aby powrócić na tor po długiej przerwie. Zawodnicy z niecierpliwością oczekiwali na sygnał do startu, wcześniej odbyła się obowiązkowa odprawa (choć raczej tylko dla przypomnienia), na której omówiono zasady bezpieczeństwa i przebieg rywalizacji. Później oczywiście kwalifikacje i krótki trening. Czasówka pokazała, że rywalizacja będzie zacięta i pasjonująca.
Wyścig rozpoczął się od widowiskowego startu lotnego i przez całe 100 minut obfitował w emocje. Po raz kolejny okazało się, iż planowanie strategii wyścigowej ma duże znaczenie. Niewielki błąd w czasie jazdy czy wydłużona zmiana zawodników decydowała o końcowym wyniku. Na metę dojechali wszyscy, ale ze zwycięstwa cieszyć mogli się tylko jedni! Wyścig wygrała ekipa Opelnaftowa Team, drugie miejsce zajęła drużyna Limoon Racing, a trzecie Maruusia. Dalsze miejsca zajęły drużyny WRC (4), Wataha (5), Błękitny Grom (6), SRC Kart Team (7) i Rear Protection (8). Gratulacje !!! ...a na koniec wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci zapowiedzieli swój udział w następnych zawodach. Do zobaczenia na torze.

Etykiety Speed Race

Zaloguj

Cron Job Starts