Niech żyje BAL!

„Niech żyje bal” śpiewa od lat Maryla Rodowicz i ma rację!
Dziewiątego lutego 2019 roku w Hotelu Klimczok na Sali bankietowej odbył się V BAL KARNAWAŁOWY IPA ŚLĄSK.
Blisko 260 uczestników przybyło na jubileusz 20-lecia IPA Śląsk.

Salę wypełnili członkowie stowarzyszenia, sympatycy, przyjaciele ich rodziny. Nie zabrakło gości z za granicy Austrii, Niemic, Czech a nawet dalekiej Kanady. Uczestnikami byli też przedstawiciele wszystkich służb mundurowych, resortowej służby zdrowia, polskiej zbrojeniówki oraz świata polityki i biznesu.
Rozentuzjazmowani goście w eleganckiej atmosferze byli najpierw świadkami recitalu Adrianny Biedrzyńskie, która swym występem i aktorstwem przeprowadziła muzycznie wszystkich przez historię piosenek kabaretowych od lat dwudziestych ubiegłego wieku po dzieła współczesne. Nie zbrakło z przymrużeniem oka „definicji sexu” wg Jeremiego Przybory po „oczy czarne” i cygańskie rytmy. Charyzmę artystki można było odczuć po całej sali.
Późniejsze wydarzenia przypominały słowa Alfreda Hitchcocka. Najpierw był wybuch temperamentu Adrianny Biedrzyńskiej a później napięcie rosło w wyniku brawurowego prowadzenia imprezy przez konferansjera i artystę estradowego Irka Bieleninika. Konkursy, skecze, loterie i inne niezliczone pomysły wypełniały tę noc.
W kulminacyjnym momencie pojawił się tort przygotowany przez Mistrza Kuchni Hotelu Klimczok Tomasza Żmudę. W trakcie wydarzenia nie zabrakło oczywiście podziękowań i wyróżnień m.in. dla właścicielki obiektu Pani Joanny Rynkiewicz bez której to wydarzenie nie doszłoby do skutku.
Zabawa trwała do białego rana a zadowolone twarze osób opuszczających sale na ranem były najlepszą recenzją tego eventu. Bal był początkiem wydarzeń jubileuszowych. Jesienią zepniemy wszystkie eventy jedną większą imprezą o której powiadomimy już niebawem.
Do zobaczenia za rok!!!

Cron Job Starts