Żywiecki Piknik

W dniu 2 marca 2019 r. Region IPA Żywiec Śląskiej Grupy Wojewódzkiej zorganizował piknik rodzinny w którym odbyły się zawody narciarskie w stylu alpejskim dla osób dorosłych, dzieci członków i sympatyków.

Slalom Gigant został podzielony na kilka kategorii: kobiety, mężczyżni do lat 40 stu i poniżej, dzieci, rodziny oraz Sympatycy. Zawody narciarskie i spotkanie integracyjne było imprezą promującą kulturę fizyczną, sport wśród dzieci. Zaszczepiły i pokazały formę spędzania wolnego czasu, uczyły zasad fair play dostarczając jednocześnie wiele wrażeń, radości i zadowolenia. Pomogło w rekompensowaniu monotonii dnia, obowiązków rodzinnych i szkolnych, nudy, powtarzających się codziennie czynności a także pozwoliło na rozwijanie zainteresowań. Piknik rodzinny był dobrą formą spędzenia czasu jak również promowania zdrowego trybu życia. Dodatkowo zawody dostarczyły pozytywnej adrealiny, współzawodnictwa i co najważniejsze uśmiech radości na twarzach co jest bezcenne.
To był dzień pełen atrakcji i rywalizacji sportowej które połączyły wszystkich. Dużo śmiechu i radości sprawiły, że wszyscy choć na chwilę zapomnieli o pracy oraz stresie. Zapanowała prawdziwie koleżeńska atmosfera. Choć medale i nagrody nie są tak ważne, to najlepsi zostali wyróżnieni za swoje osiągnięcia sportowe.
tekst: Dariusz Lach
zdjęcia: Dariusz Lach

Zaloguj

Cron Job Starts