10-LECIE IPA REGION CHRZANÓW

W dniu 22 lutego 2019 roku zorganizowaliśmy zabawę karnawałową dla członków IPA , sympatyków, przyjaciół z Komendy Powiatowej Policji z Chrzanowa. Przy tej okazji obchodziliśmy również Jubileusz 10-lecia IPA Naszego Regionu.

W 2019 roku rozpoczęliśmy również obchody 100-lecia Polskiej Policji Państwowej oraz 20-lecia Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA. Na uroczyste spotkanie jubileuszowe przybyli za proszeni goście miedzy innymi : Pani Anita Lipnicka – Burmistrz Miasta Trzebinia , mł. insp. Michał Gamrat Komendant Powiatowy Policji w Chrzanowie, nie zabrakło gościa honorowego Pawła Pasternak – Prezesa Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA, Dariusza Walczak- sekretarza ŚGW IPA, Romana Kumali Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini oraz przedstawicieli innych służb mundurowych.
W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować wszystkim członkom i sympatykom regionu IPA Chrzanów za duże zaangażowanie w prace społeczną , poświęcony swój wolny czas, rozpowszechnianie pozytywnego wizerunku Naszego Stowarzyszenia oraz Policji w trakcie szeregu imprez, spotkań organizowanych dla lokalnego społeczeństwa . Pamiętajmy zawsze ,że motto Naszego Stowarzyszenia to ,,SERVO PER AMIKECO - służyć poprzez Przyjaźń”, które łączy nie tylko Policjantów, emerytów policyjnych z Polski , ale łączy Policjantów, emerytów na całym świecie zrzeszonych w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji.
Po oficjalnej części rozpoczęliśmy zabawę karnawałową – 2019 . Oprawę muzyczną do tańca zapewnił nam kolega i sympatyk Wiesław Czerwonka puszczając największe przeboje z lat 90, disco polo i współczesnych kawałków. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych, a wszyscy opuszczając restauracje byli bardzo zadowoleni i życzyli sobie takiego spotkania za rok w okresie karnawału. Każdy z uczestników na zakończenie otrzymał pamiątkowy kubek z drobnymi upominkami z zaznaczeniem obchodzonych rocznic 10-lecia IPA Regionu Chrzanów, 20-lecia Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA oraz 100-lecia Polskiej Policji Państwowej.

Tekst: Opalony Tomasz

Zaloguj

Cron Job Starts