Zawody w Raciborzu

Jak już tradycją się stało w dniu 30 listopada 2019 r. przeprowadzone zostały zawody o Puchar Regionu IPA Racibórz, a po ich zakończeniu wspólna biesiada połączona z zabawą andrzejkową.

W zawodach udział wzięło łącznie 40 zawodników, a klasyfikacja przedstawia się następująco:
Kategoria Pań:
Miejsce – Aleksandra Szymczyna
Miejsce – Izabela Piecha
Miejsce – Marzena Margielewska
Kategoria Panów:
Miejsce – Marian Staniszewski
Miejsce – Krzysztof Piecha
Miejsce – Jacek Madejski
Z relacji sędziów zawodów, którymi byli zaprzyjaźnieni koledzy z Klubu Strzeleckiego MKS LOK Racibórz w osobach Czesława Kuzdrowskiego i Tomasza Pielczyka rywalizacja była na wysokim poziomie, a o zajętych miejscach decydowała ilość wyżej punktowanych przestrzelin. Dlatego też postanowiono dodatkowo wyróżnić w kategorii Pań Bogusławę Dobrowolską, a w kategorii Panów Waldemara Dobrowolskiego.
Ponadto z rąk Prezesa MKS LOK Racibórz Czesława Kuzdrowskiego, Przewodniczący Regionu IPA Racibórz Eugeniusza Kosela odebrał złoty medal „Za zasługi dla Ligi Obrony Kraju”. Jak podkreślił odznaczony jest to dla niego wielki zaszczyt otrzymać tak wysokie wyróżnienie i jednocześnie zobowiązanie do dalszej współpracy.
Dalsza część spotkania, to już wesołe spotkanie przy muzyce, pysznym jedzeniu przygotowanym przez Kuchnię Polową MIŚ i zabawa do późnych godzin w przemiłym towarzystwie koleżanek i kolegów regionu IPA Racibórz i zaproszonych gości.

Tekst: E. Kosel
Zdjęcia: S. Strojny, W. Dobrowolski

Cron Job Starts