Zimowa pocztówka z Francji

Dnia 17 stycznia Region IPA Jastrzębie w grupie 64 członków oraz sympatyków obrał za cel podróży francuską miejscowość Montgenèvre i wyruszył w drogę.

Nazajutrz w godzinach popołudniowych Naszym oczom ukazały się piękne, zaśnieżone góry. Po wypakowaniu bagaży i zameldowaniu się w pokojach mogliśmy oddać się wypoczynkowi lub zażyć wieczornego relaksu
w strefie spa. Kolejne dni upłynęły pod znakiem narciarskich emocji na stokach, które dobrze przygotowane zachęcały do ich codziennego odwiedzania. Poranne słońce powoli wychodzące zza szczytów gór, odbijające się od błękitnego śniegu – niezapomniany widok dla wszystkich narciarzy.
Po dniach pełnych zdrowego wysiłku czekała na Nas strefa spa z saunami, jacuzzi oraz basenem otwartym wychodzącym na piękne górskie widoki. Niestety, wszystko co dobre się kiedyś kończy i także dla Nas przyszedł dzień wyjazdu. Z wielkim żalem pożegnaliśmy przeuroczą francuską miejscowość, mając w głowie kadry pięknych gór, miłych wieczorów i wspaniałej pogody, które zostaną z Nami na długo!
Z utęsknieniem będziemy wyczekiwać kolejnego wyjazdu, być może z powrotem do Montgenèvre?

tekst: Karolina Sierszulska

Etykiety narty

Zaloguj

Cron Job Starts