15 lat minęło!

W dniu 01 lutego 2020 roku w Łobodnie, członkowie i sympatycy kłobuckiego Regionu IPA w towarzystwie znajomych, przyjaciół oraz zaproszonych gości, bawili się na zabawie karnawałowej zorganizowanej z okazji obchodów 15-lecia naszego Regionu.

Zabawa rozpoczęła się gorącą kolacją, po której nastąpiła część oficjalna. Przewodniczący Regionu w skrócie przedstawił historię powstania IPA na świecie, w Polsce oraz Regionu IPA Kłobuck. Nie obyło się oczywiście bez wyróżnień dla członków i sympatyków oraz podziękowań złożonych na ręce zarządu przez zaproszonych gości. Wszystkie obecne pary otrzymały pamiątkowe gadżety opatrzone logiem IPA. Uwieńczeniem części oficjalnej był poczęstunek przepysznym rocznicowym tortem. Później wszyscy uczestnicy imprezy, a było nas ponad 160 osób, bawili się w rytmie muzyki w wykonaniu zespołu „Magic Dance”. W trakcie zabawy nie zabrakło także innych atrakcji. Między innymi, zagościł u nas wesoły i sympatyczny kolega Dariusz, który przez ponad 2 godziny zapewnił nam wiele pozytywnych wrażeń, podczas robienia zdjęć foto-lustrem. Organizatorzy zadbali o atrakcyjne nagrody, które wręczono odważnym uczestnikom biorącym udział w organizowanych konkursach.
Gdyby nie to, że noc upłynęła bardzo szybko, a zespół „musiał” kończyć, zabawa nie miałaby końca. Organizatorzy dziękują wszystkim za wspaniałą zabawę.

Etykiety 15 lat

Zaloguj

Cron Job Starts