Spotkanie Wigilijne w Chrzanowie

 Tradycyjnie jak co roku w dniu 17 grudnia 2021 roku w Chrzanowie odbyło się świąteczne spotkanie członków i sympatyków Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Region Chrzanów.


Rok wcześniej niestety nie udało nam się zorganizować z uwagi na panujące obostrzenia COVID-19.
Wigilia odbyła się w restauracji „UTARTE” w Chrzanowie . Członkowie regionu z osobami towarzyszącymi oraz naszymi przyjaciółmi mieli okazję kosztować tradycyjnych przysmaków wigilijnej naszej polskiej kuchni. Nie zabrakło smażonego karpia , pierożków , uszek czy czerwonego barszczyku oraz zupy grzybowej.
Była to ostatnia okazja do spotkania w 2021 roku w tak licznym gronie. Przewodniczący IPA Regionu Chrzanów złożył wszystkim obecnym życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2022 Roku. Całe spotkanie przebiegało w serdecznej świątecznej atmosferze. Była to świetna okazja do porozmawiania na temat mijającego roku, panującej pandemii COVID 19 , planów na przyszły rok. W trakcie spotkania udaliśmy się na teren przyległe do MOKsiR w Chrzanowie , gdzie zrobiliśmy sobie grupowe zdjęcie przy pięknie ubranej choince.
Na koniec każdy z uczestników otrzymał okolicznościowy kalendarz na 2022 rok, który powstał dzięki naszej zaprzyjaźnionej drukarni OPITIMA .

Tekst: Tomasz Opalony

Zaloguj

Cron Job Starts