Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów relacje/2021/20220128-klobuck-noworoczne oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/relacje/2021/20220128-klobuck-noworoczne.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/relacje/2021/20220128-klobuck-noworoczne

Spotkanie Noworoczne Regionu IPA Kłobuck - 2022

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów relacje/2021/20220128-klobuck-noworoczne oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniu 28 stycznia 2022 roku w Kłobucku, odbyło się Spotkanie Noworoczne, w którym uczestniczyli członkowie i sympatycy Regionu IPA Kłobuck w licznie 34 osób.


Po wstępnym słowie przewodniczącego i krótkim streszczeniu naszej działalności w roku ubiegłym, między uczestnikami rozgorzała dyskusja, na temat programu działania na kolejne lata. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że chcieliby już wrócić do normalności w codziennym życiu, na co w dalszym ciągu nie pozwala utrzymujący się stan zagrożenia epidemiologicznego.
W dalszej części spotkania jego uczestnikom rozdano legitymacje członkowskie na rok 2022 oraz liczne prezenty w postaci kalendarzy, kamizelek odblaskowych i innych gadżetów opatrzonych logiem IPA. Przewodniczący uroczyście wręczył legitymacje nowym członkom regionu i przywitał ich w naszym gronie.
Pozostała cześć wieczoru upłynęła na biesiadowaniu i wspomnieniach wspólnych spotkań i wycieczek z lat ubiegłych. Przygotowana prezentacja multimedialna, która cofnęła nas nawet o 15 lat, wywołała u uczestników wiele uśmiechu. Czekamy na możliwość następnego spotkania.

{gallery}relacje/2021/20220128-klobuck-noworoczne{/gallery}

Cron Job Starts