VII Gala IPA Śląsk - czyli kolejny Bal IPA Śląsk

Można powiedzieć, że tutaj się to rozpoczęło. Nasuwa się oczywiście pytanie co? No oczywiście pandemia covidu19. Prawie dwa lata temu odbył się VI Bal IPA po którym ogłoszono stan epidemii, który trwa do dzisiaj. Mamy nadzieje, że piata fala wygasa a za chwilę znikną obostrzenia.

W tym duchu i w reżimie sanitarnym odbyła się kolejna edycja eventu śląskiej IPA. Miejscem akcji jak zwykle od kilku sezonów był Hotel Klimczok Resort & SPA. Miejscówka z tradycjami i klimatem oraz pewną i profesjonalna obsługą.
Goście stawili się w komplecie w sobotę 12 lutego tuz po 18.00. Inauguracja balu nastąpiła punktualnie o 19.00 a mistrzem ceremonii i głównym prowadzącym był niezastąpiony dziennikarz, konferansjer i artysta estradowy Irek Bieleninik. Wykwintna kolacja serwowana była pod czujnym okiem hotelowego mistrza kuchni.
Już pierwszy set muzyczny nie pozostawił złudzeń zabawa będzie przednia. Podczas pierwszego utworu muzycznego parkiet był już zaklinowany. I tak set za setem było tylko lepiej. W kulminacyjnym momencie gali pojawili się oni! Zespół FEEL z liderem Piotrem Kupichą weszli w owacjach na stojąco. Tylko zadrżały pierwsze akordy gitary a już cala śpiewała znane i popularne hity gwiazdy. Niespodziewanie wejście wydłużyło się o kolejne utwory a i bisu też nie zabrakło. W tej atmosferze bal przyspieszył a naszym artystom chyba też się podobało ponieważ zabawiali z nami do późna.
Kolejne skecze prowadzącego, imponująca iluminacja i zawodowy DJ rozkręcali atmosferę umilając przerwy konkursami i loteriami. O czwartej rano z bólem musieliśmy ogłosić, ze spotykamy się za rok. Impreza została zamknięta.
Reasumując należy podkreślić, ze wydarzenie to stało się od kilku lat podsumowaniem okresu minionego i otwarciem nowego roku w stowarzyszeniu. Tym razem był to czas oczekiwania blisko dwuletni ale to nie zmieniło naszych uczestników, którzy pamiętają o nas, o naszych projektach, naszych podopiecznych i zbiórce 1% podatku. Ta pierwsza duża impreza Śląskiej Grupy Wojewódzkiej utwierdziła nas w przekonaniu, że jest na nas zapotrzebowanie, nadal jesteśmy rozpoznawalni i potrzebni w naszej społeczności.

Do zobaczenia za rok

Relacja filmowA

Cron Job Starts