Wadowice - Zakopane 2022

Prawie po trzech latach przerwy spowodowanych m.in. pandemicznymi ograniczeniami, w dniach 18 – 20 marca 2022 r. członkowie i sympatycy Regionu IPA Kłobuck, w towarzystwie swoich najbliższych uczestniczyli w wycieczce do Wadowic i Zakopanego.

W pierwszym dniu po zwiedzeniu atrakcji Wadowickiego Rynku, z przerwą na kawę i słynne kremówki, udaliśmy się na miejsce noclegu w pensjonacie „CIEPLICÓWKA” w Bańskiej Niżnej. Po zakwaterowaniu i zjedzeniu obiadu skorzystaliśmy ze znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie Basenów Termalnych „Szaflary” oraz „Gorący Potok”. Zrelaksowani gorącymi kąpielami wszyscy zasiedliśmy do uroczystej kolacji, do której przygrywała nam kapela góralska, a jej członkowie w skuteczny sposób zachęcili nas do wspólnej zabawy. W drugim dniu wycieczki część z nas korzystając z dobrych warunków narciarskich spędziła czas na stokach Kotelnicy Białczańskiej, a pozostali w gorących źródłach Term Chochołowskich. Po obiedzie wozami konnymi udaliśmy się na górską polanę, gdzie przy ognisku posmakowaliśmy pierwszy raz w sezonie pieczonej kiełbaski. Po powrocie do hotelu, krótkim relaksie i smacznej kolacji bawiliśmy się w rytm dyskotekowych hitów.
W ostatnim dniu wyprawy odwiedziliśmy Zakopane i w godzinach wieczornych bezpiecznie wróciliśmy do Kłobucka. Wspaniała pogoda oraz wesołe nastroje towarzyszyły nam przez cały weekend.

Cron Job Starts