Turniej Strzelecki w Regionie Chrzanów

W dniu 10.09.2022 roku na terenie strzelnicy znajdujące się przy nowo otwartym Basenie Miejskim w Libiążu odbył się ,,Turniej Strzelecki o Puchar Przewodniczącego Regionu Chrzanów ŚGW IPA”.

W turnieju udział brali członkowie regionu , sympatycy oraz chętni członkowie rodzin. Zawodnicy strzelali z broni krótkiej. Po spokojnej , ale zaciętej rywalizacji turniej wygrał kolega Grzegorz Siewniak. Drugim najlepszym strzelcem z broni krótkiej okazał się Krystian Ślazyk, natomiast trzecie miejsce zajął Ireneusz Miarka z Komisariatu Policji w Libiążu. Po zakończeniu zawodów Przewodniczący Regionu IPA Chrzanów wraz z sędziami Markiem Kuchta i Stanisławem Krupa wręczyli okolicznościowe puchary i dyplomy wszystkim biorącym udział w rywalizacji strzeleckiej.
Po zakończeniu części oficjalnej udaliśmy się na teren Ośrodka Myśliwskiego Koła DANIEL w Libiążu ,gdzie biesiadowaliśmy do późnych godzin wieczornych. W trakcie spotkania raczyliśmy się kiełbaską na ogniu oraz specjalnie przyrządzoną szynką z zasmażana kapustką.
Wszyscy uczestnicy strzelania i samej biesiady bardzo miło spędzili sobotnie popołudnie.
Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom regionu, sympatykom i przyjaciołom Stowarzyszenia, którzy brali udział w ,, Turnieju Strzeleckim o Puchar Przewodniczącego Regionu Chrzanów ŚGW IPA” oraz w spotkaniu integracyjnym. Do zobaczenia, do następnych zawodów.

Tomasz Opalony

Cron Job Starts