Andrzejki 2022 w Kłobucku

Jak zwyczaj stary każe, w dniu 26 listopada 2022 roku, liczna grupa członków i sympatyków Regionu IPA Kłobuck w towarzystwie swoich przyjaciół bawiła się na zabawie andrzejkowej.

Tym razem zabawa odbyła się w Ośrodku Wypoczynkowym „Słoneczny Brzeg” w Zawadach a motywem przewodnim były czasy PRL. I tym razem, uczestnicy nie zawiedli organizatorów. Swoimi wspaniałymi strojami dodali imprezie charakteru. Wystrój sali, wystawione eksponaty z dawnych lat oraz „bogate” menu wprost z barów mlecznych, pozwoliły nam choć na chwilę cofnąć się w czasie.
Profesjonalny DJ w tematycznie dobranym stroju przypomniał nam wiele starych, często już zapomnianych utworów, w rytmie których pląsaliśmy do świtu. Podczas konkursu na najlepszy strój wielu uczestników zostało obdarowanych prezentami. Zwycięzcy pierwszych miejsc, otrzymali nagrody główne w postaci samochodów marki Polonez i Warszawa. Niestety, były one dość mocno zminiaturyzowane i nie dało się wrócić nimi do domu. W kolejnym konkursie wzięli udział już tylko odważni panowie, którzy na parkiecie zmierzyli się z „instruktorką” aerobiku. Wygrani zostali nagrodzeni kalendarzami IPA.
I tak z uśmiechem na twarzach udało nam się dotrwać do końca imprezy. Teraz pozostały nam już tylko wspomnienia, a do czasów PRL będziemy powracać przeglądając stare albumy oraz zdjęcia zrobione podczas tegorocznej zabawy.

Etykiety Andrzejki
Cron Job Starts