Białe szaleństwo Regionu IPA Częstochowa – Krynica-Zdrój

Ferie zimowe 2018 zakończone, dzieci w szkołach więc odpowiedni czas aby poszusować na stokach Jaworzyny Krynickiej i innych okolicznych stokach. W dniu 8 marca 2018r. w gronie 26 członków i przyjaciół Regionu IPA Częstochowa zapakowaliśmy sprzęt narciarski aby udać się na oczekiwany wyjazd do Krynicy Zdrój.

Czytaj więcej

V Wigilijny Turniej Halowej Piłki Nożnej

W dniu 14 grudnia 2017 roku odbyła się V edycja Wigilijnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej organizowanego przez Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Częstochowie, przy współudziale Regionu IPA Częstochowa, Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów przy SPPP w Cz-wie, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów K M P w Częstochowie.

Czytaj więcej

JUBILEUSZ 25-LECIA REGIONU IPA CZĘSTOCHOWA

W dniu 2 września br. w Muzeum Monet Jana Pawła II w Częstochowie odbyła się uroczysta gala z okazji 25 – lecia istnienia Regionu IPA Częstochowa , który powstał jako jeden z pierwszych w Polsce, a wchodzi w skład Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji (International Police Association IPA )Sekcji Polskiej IPA, Śląskiej Grupy Wojewódzkiej.

Czytaj więcej

Spotkanie Wigilijne Regionu IPA Częstochowa

Jak co roku zgodnie z Bożonarodzeniową tradycją w dniu 16 grudnia 2016r o godz. 17.30 w gronie Koleżanek i Kolegów Regionu IPA Częstochowa, Naszych Rodzin i Przyjaciół spotkaliśmy się, aby połamać się opłatkiem i spędzić przyjemnie czas wśród przyjaciół w duchu Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej

KRYNICA-ZDRÓJ

  • Kategoria: Częstochowa
  • Odsłony: 884

Korzystając z ostatnich dni dobrej pogody w dniach 29 września - 02 października 2016r. w grupie 30 koleżanek i kolegów Regionu IPA Częstochowa wybraliśmy się na czterodniową wycieczkę do Krynicy Zdrój.

Czytaj więcej

IV JURAJSKI SPŁYW KAJAKOWY

Zarząd Regionu IPA Częstochowa wspólnie z Zarządem Terenowym Emerytów i Rencistów NSZZP KMP w Częstochowie zorganizowali dla swoich członków i sympatyków spływ kajakowy w ramach działań profilaktycznych dot. bezpiecznych zachowań nad wodą.

Czytaj więcej

Śladami Polskości

W dniach od 12 do 15 maja 2016 roku Region IPA Częstochowa wraz z Polskim Towarzystwem Numizmatycznym oddział w Częstochowie zorganizował wycieczkę do Lwowa.

Czytaj więcej

VIII MARSZOBIEG PREWENCJI POLICJI

W dniu 5 maja 2016 r. odbył się VIII Marszobieg Prewencji Policji o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach organizowany przez Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Częstochowie przy wsparciu i współorganizacji Urzędu Miasta Częstochowy, Starosty Częstochowskiego, ZZ NSZZ Policji oraz Regionu IPA Częstochowa.

Czytaj więcej

WIECZÓR WIGILIJNY REGIONU CZĘSTOCHOWA

Klub w budynku filharmonii w Częstochowie był miejscem spotkania w dniu 18.12.2015r. członków i sympatyków IPA Regionu. Kilka osób obchodziło jubileusz przynależności do stowarzyszenia i z tej okazji zostali uhonorowani pamiątkowymi „deskami".

Czytaj więcej

Zaloguj

Cron Job Starts