ISOLA 2000

Późnym popołudniem 25 stycznia 2019r grupa 36 członków i sympatyków regionu Jastrzębie-Zdrój zebrała się odziana w czapki i kurtki z walizkami i nartami na ramieniu na dworcu autobusowym w Jastrzębiu.

Czytaj więcej

Spotkanie wyborcze

W dniu 06.04.2018 roku Region IPA Jastrzębie-Zdrój zorganizował spotkanie swoich członków w przygranicznych Marklowicach Górnych, w restauracji "Przystań na Kępce".

Czytaj więcej

Pozdrowienia ze słonecznej Francji!

O tak, słońca w górach Nam nie brakowało! Piękne, wysoko osadzone, górskie miasteczko Isola 2000 było kolejnym miejscem na mapie, w którym zatrzymał się Region IPA Jastrzębie. Licząca czterdzieści jeden osób grupa przez prawie tydzień mogła oddać się zimowemu szaleństwu!

Czytaj więcej

ALBANIA 2017

Pełni emocji, niektórzy wystraszeni, inni nieziemsko ciekawi co spotka ich za bramkami, czekaliśmy na samolot i pierwszy w historii lot regionu IPA Jastrzębie.

Czytaj więcej

STARY PRADZIAD I NASZE MŁODE PANIE…

czyli Region IPA Jastrzębie, Dzień Kobiet i narty!

Właśnie Dzień Kobiet był doskonałą okazją, aby po raz kolejny zaprosić nasze Żony i Dziewczyny na sympatyczne spotkanie w gronie znajomych z naszego Regionu.
Tak więc w sobotę 11 marca wyruszyliśmy w kierunku znanej nam już góry Pradziad w Czechach.

Czytaj więcej

Śladami legendarnego hrabiego Drakuli

W dniach 25.08-30.08.2015 członkowie i sympatycy Regionu IPA Jastrzębie Zdrój zapakowali swoje tobołki i z pewną dozą niepewności ruszyli w trasę kierując się na południe Europy wprost na tereny niegdyś zamieszkiwane przez legendarnego harabiego Drakule.

Czytaj więcej

Wyprawa na „Kresy"

W dniach 4 do 8 września 2013 roku Region IPA Jastrzębie Zdrój zorganizował wyjazd na Ukrainę. Naszym głównym celem były dwie twierdze zapisane w historii Polski, Kamieniec Podolski oraz Chocim.

Czytaj więcej

Zaloguj

Cron Job Starts