V Turniej Strzelecki Regionu IPA Piekary Śląskie

W sobotnie przedpołudnie 30 sierpnia 2014 roku na strzelnicy LOK, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich po raz piąty zebrali się członkowie Regionu IPA Piekary Śląskie i Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Piekarach Śląskich wraz z rodzinami na turnieju strzeleckim.

Region IPA Piekary na rybach

W dniu 11 czerwca 2014 r. na stawie „Julianka" zebrali się wędkarze Regionu IPA Piekary Śląskie, Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów przy Komendzie Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich, , oraz Koła nr 16 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Piekarach Śląskich.

Akcja SERCE

Jak co roku od 26 lat Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Piekarach Śląskich zorganizował Akcję Serce, czyli spotkanie mikołajkowe dla dzieci specjalnej troski.

IV Turniej Strzelecki

W niedzielę 8 września 2013roku odbył się IV Turniej Strzelecki organizowany wspólnie przez Region Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji - IPA Piekary Śląskie i Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych w Piekarach Śląskich.

Rajd motocyklowy wzdłuż Bugu

Dwóch pasjonatów turystyki motocyklowej Regionu IPA Piekary Śląskie, promując ten sposób rekreacji, przejechali na motocyklach trasę wzdłuż Bugu - od najdalej wysuniętej na wschód Polski miejscowości Zosin do Wiżajn, - czyli najdalej wysuniętej miejscowości Polski, na północnym wschodzie.

III Rajd Motocyklowy IPA Piekary Śląskie

Członkowie Regionu IPA Piekary Śląskie uczestniczyli w 3 rajdzie motocyklowym. Tak jak w latach ubiegłych wśród uczestników znaleźli się policjanci z Piekar Śląskich i Tarnowskich Gór, strażacy z Bytomia i funkcjonariusze straży granicznej z Pyrzowic, a także mundurowi emeryci i zaprzyjaźnieni cywilni motocykliści.

Spotkanie autorskie - IPA Piekary Śląskie

Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA - Roman Hula, emerytowany policjant, piekarzanin, były komendant główny policji, w dniu 27 lutego br. był gościem miejskiej biblioteki publicznej w Piekarach Śląskich. Spotkanie autorskie promujące książkę „Glina".

Cron Job Starts