Wyjazd w rejony Beskidu Śląskiego

 • Kategoria: Bytom
 • Odsłony: 631

Wyprawy krajoznawcze połączone ze zwiedzaniem nowych miejsc to sposób, jaki znaleźli policjanci Regionu IPA Bytom na spędzanie wolnego czasu, odreagowanie po służbie i integrację swojego środowiska. Grupa mundurowych i cywilów, związana z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA, zorganizowała wyjazd w rejony Beskidu Śląskiego.

Wyjazd do Skalnego Miast w Czechach

 • Kategoria: Bytom
 • Odsłony: 379

Wyprawy krajoznawcze połączone ze zwiedzaniem nowych miejsc to sposób, jaki znaleźli policjanci Regionu IPA Bytom na spędzanie wolnego czasu, odreagowanie po służbie i integrację swojego środowiska. Grupa mundurowych i cywilów, związana z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA, postanowiła sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Zorganizowali wyjazd do Skalnego Miast w Czechach oraz zwiedzanie Twierdzy Kłodzko.

 

Wyprawa górska Regionu IPA Bytom

 • Kategoria: Bytom
 • Odsłony: 834

Wyprawy górskie to sposób, jaki znaleźli policjanci Regionu IPA Bytom na spędzanie wolnego czasu, odreagowanie po służbie i integrację swojego środowiska. Grupa mundurowych i cywilów, związana z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA, postanowiła sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Zorganizowali wyjazd w góry, aby zdobyć schronisko w Dolinie 5 Stawów Polskich oraz zwiedzanie jaskini.

Region IPA Bytom to nie tylko, bytomscy stróże prawa oraz pracownicy cywilni, to również mundurowi pełniący na co dzień służbę w województwie łódzkim i opolskim. Grupa wieloletnich przyjaciół postanowiła po raz kolejny ciekawie i z pożytkiem wykorzystać wolny weekend. Każdy z nich ma różne pasje i zainteresowania. Poza służbą uprawiają różne sporty, odwiedzają siłownie lub trenują sztuki walki. Tym razem postanowili sprawdzić swoją sprawność fizyczną w inny sposób – po kilku letniej przerwie powrócili w góry. Zorganizowali wyjazd w tatry, a ich celem było dotarcie do schroniska w Dolinie 5 Stawów Polskich oraz zwiedzanie jednej z jaskiń u południowych sąsiadów.

Octoberfest z Regionem IPA Bytom

 • Kategoria: Bytom
 • Odsłony: 1057

Wyprawy to sposób, jaki znaleźli policjanci z Bytomia na spędzanie wolnego czasu, odreagowanie po służbie i integrację swojego środowiska. Grupa mundurowych i cywilów, związana z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA Regionu IPA Bytom, postanowiła sprawdzić smak złocistego trunku podczas święta piwa. Zorganizowali wyjazd na Oktoberfest do Monachium w dniach 29.09-02.10.2019 roku.

Kajakarski Bytom

 • Kategoria: Bytom
 • Odsłony: 587

Wyprawy to sposób, jaki znaleźli policjanci z Bytomia na spędzanie wolnego czasu, odreagowanie po służbie i integrację swojego środowiska. Grupa mundurowych i cywilów, związana z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA, postanowiła sprawdzić swoją sprawność fizyczną i umiejętności wioślarskie.

Wyprawa w Bieszczady

 • Kategoria: Bytom
 • Odsłony: 668

Wyprawy górskie to sposób, jaki znaleźli policjanci z Bytomia na spędzanie wolnego czasu, odreagowanie po służbie i integrację swojego środowiska. Grupa mundurowych i cywilów, związana z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA, postanowiła sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Zorganizowali wyjazd w góry, aby zdobyć bieszczadzką Tarnicę – 1346 m.

TATRY z Regionem IPA Bytom

 • Kategoria: Bytom
 • Odsłony: 1233

Wyprawy górskie to sposób, jaki znaleźli policjanci z Bytomia na spędzanie wolnego czasu, odreagowanie po służbie i integrację swojego środowiska. Grupa mundurowych i cywilów, związana z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA, postanowiła sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Zorganizowali wyjazd w góry, aby zdobyć najwyższy szczyt Tatr Zachodnich – Bystra 2248 m.

Wyprawa Regionu IPA Bytom w Tatry

 • Kategoria: Bytom
 • Odsłony: 1837

Wyprawy górskie to sposób, jaki znaleźli policjanci z Bytomia na spędzanie wolnego czasu, odreagowanie po służbie i integrację swojego środowiska. Grupa mundurowych, związana ze Śląską Grupą IPA, postanowiła sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Zorganizowali wyjazd w góry, aby zdobyć „świętą" górę dla Słowaków – Kywań 2494 m.

I Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego

 • Kategoria: Bytom
 • Odsłony: 2558

W dniu 13 maja 2015 roku w Bytomiu odbyły się I Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego. Współorganizatorem zawodów był Region IPA Bytom. Wystartowało, aż 156 biegaczy, w tym mundurowi oraz cywile. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Dla najlepszych przygotowano puchary oraz dyplomy.

Region IPA Bytom z wyprawą na Rysy

 • Kategoria: Bytom
 • Odsłony: 2075

Wyprawy górskie to sposób, jaki znaleźli policjanci z Bytomia na spędzanie wolnego czasu, odreagowanie po służbie i integrację swojego środowiska. Grupa mundurowych, związana z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA, postanowiła sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Zorganizowali wyjazd w góry, aby zdobyć najwyższy szczyt Polski - Rysy.

Cron Job Starts