Wyjazd do Skalnego Miast w Czechach

 • Kategoria: Bytom
 • Odsłony: 113

Wyprawy krajoznawcze połączone ze zwiedzaniem nowych miejsc to sposób, jaki znaleźli policjanci Regionu IPA Bytom na spędzanie wolnego czasu, odreagowanie po służbie i integrację swojego środowiska. Grupa mundurowych i cywilów, związana z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA, postanowiła sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Zorganizowali wyjazd do Skalnego Miast w Czechach oraz zwiedzanie Twierdzy Kłodzko.

 

Czytaj więcej

Wadowice - Zakopane 2022

 • Kategoria: Kłobuck
 • Odsłony: 141

Prawie po trzech latach przerwy spowodowanych m.in. pandemicznymi ograniczeniami, w dniach 18 – 20 marca 2022 r. członkowie i sympatycy Regionu IPA Kłobuck, w towarzystwie swoich najbliższych uczestniczyli w wycieczce do Wadowic i Zakopanego.

Czytaj więcej

Nagroda dla Śląskiej Grupy IPA

Po raz kolejny okazaliśmy się niezrównani! 

Podczas Krajowego Zarządu Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji, nasz działalnośc w 2021 roku została wyróżniona.

Pomimo ogólnoświatowj pandemii, obostrzeń i trudności z tego wynikających nie zaprzestaliśmy naszej społecznej działalności i aktywności na rzecz członków naszej organizacji.

Być może daleko nam jeszcze do przywrócenia dynamiki stowarzyszenia sprzed kilku lat, ale jak widac jesteśmy na najlepszej drodze.

Dziękujemy za to wszystkim naszym członkom i społecznikom działającym na rzecz naszej organizacji!

VII Gala IPA Śląsk - czyli kolejny Bal IPA Śląsk

Można powiedzieć, że tutaj się to rozpoczęło. Nasuwa się oczywiście pytanie co? No oczywiście pandemia covidu19. Prawie dwa lata temu odbył się VI Bal IPA po którym ogłoszono stan epidemii, który trwa do dzisiaj. Mamy nadzieje, że piata fala wygasa a za chwilę znikną obostrzenia.

Czytaj więcej

Bonjour Montgenèvre!

„Spotkania po latach takie są!” – chciałoby się powiedzieć. Choć upłynęły zaledwie (lub, aż) dwa lata dla regionu IPA Jastrzębie, jego członków i sympatyków, którzy wyczekiwali kolejnego, kultowego wyjazdu na francuskie stoki, były to całe wieki.

Czytaj więcej

Spotkanie Wigilijne w Chrzanowie

 • Kategoria: Chrzanów
 • Odsłony: 168

 Tradycyjnie jak co roku w dniu 17 grudnia 2021 roku w Chrzanowie odbyło się świąteczne spotkanie członków i sympatyków Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Region Chrzanów.

Czytaj więcej

Zabawa andrzejkowa w Chrzanowie

 • Kategoria: Chrzanów
 • Odsłony: 198

Region IPA Chrzanów zorganizował dla swoich członków, sympatyków i przyjaciół z KPP w Chrzanowie Zabawę Andrzejkową-2021, która odbyła się w dniu 26 listopada 2021 roku w Chrzanowie.

Czytaj więcej

Z Regionem IPA Kłobuck bezpieczniej

 • Kategoria: Kłobuck
 • Odsłony: 406

Kiedy po dłuższej przerwie, spowodowanej ograniczeniami COVID19, do szkół i przedszkoli powróciły dzieci, na spotkania z nimi wyruszyli policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.

Czytaj więcej

Spływ kajakowy Regionu IPA Kłobuck

 • Kategoria: Kłobuck
 • Odsłony: 652

Po rocznej przerwie, spowodowanej ograniczeniami epidemiologicznymi, członkowie i sympatycy Regionu IPA Kłobuck w towarzystwie swoich bliskich ponownie spotkali się na rzece. Spływ kajakowy odbył się w dniu 25 lipca 2021 roku. Wzięło w nim udział 40 uczestników.

Czytaj więcej

Święto Policji 2021 w Żywcu

 • Kategoria: Żywiec
 • Odsłony: 627

22 lipca 2021 roku odbyły się obchody Święta Policji w Żywcu  w sali koncertowej szkoły muzycznej. Z uwagi na pandemię koronawirusa, uroczystość miała skromniejszy charakter i wzięła w niej udział mniejsza, niż w latach ubiegłych liczba gości oraz wyróżnionych policjantów i pracowników Policji.

Czytaj więcej

Wyprawa górska Regionu IPA Bytom

 • Kategoria: Bytom
 • Odsłony: 565

Wyprawy górskie to sposób, jaki znaleźli policjanci Regionu IPA Bytom na spędzanie wolnego czasu, odreagowanie po służbie i integrację swojego środowiska. Grupa mundurowych i cywilów, związana z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA, postanowiła sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Zorganizowali wyjazd w góry, aby zdobyć schronisko w Dolinie 5 Stawów Polskich oraz zwiedzanie jaskini.

Region IPA Bytom to nie tylko, bytomscy stróże prawa oraz pracownicy cywilni, to również mundurowi pełniący na co dzień służbę w województwie łódzkim i opolskim. Grupa wieloletnich przyjaciół postanowiła po raz kolejny ciekawie i z pożytkiem wykorzystać wolny weekend. Każdy z nich ma różne pasje i zainteresowania. Poza służbą uprawiają różne sporty, odwiedzają siłownie lub trenują sztuki walki. Tym razem postanowili sprawdzić swoją sprawność fizyczną w inny sposób – po kilku letniej przerwie powrócili w góry. Zorganizowali wyjazd w tatry, a ich celem było dotarcie do schroniska w Dolinie 5 Stawów Polskich oraz zwiedzanie jednej z jaskiń u południowych sąsiadów.

Czytaj więcej

Na dwóch kółkach z Siemianowic do Madrytu dla Antosia

Dziś rano tj. 28 maja 2021 r. punktualnie o godzinie 10:00 podkom. Tomasz Dzierga, członek Regionu IPA Wisła i wykładowca Szkoły Policji w Katowicach wyruszył z Siemianowic Śląskich, w mierzącą 3445 km charytatywną rowerową podróż do Madrytu w Hiszpanii. Celem wyprawy jest zbiórka pieniędzy na rehabilitację Antosia Radło, niepełnosprawnego syna policjanta z Czerwionki-Leszczyny. Tomasz zadeklarował zebrać kwotę 3445 zł czyli złotówkę za każdy przejechany kilometr, a już w dniu wyjazdu kwota ta została ponad sześciokrotnie przekroczona!!! W chwili obecnej stan konta zorganizowanej zrzutki wynosi ponad 21 tysięcy złotych!!!!

Czytaj więcej

Zaloguj

Cron Job Starts