Rodzinny Rajd Rowerowy

 • Kategoria: Knurów
 • Odsłony: 231

W dniu 22 lipca 2023 roku przy współpracy Regionu IPA Knurów z Klubem Abstynenta „Stokrotka” z Gierałtowic odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy po gm. Gierałtowice.

VI EDYCJA Dnia KADETA 2023 z Regionem IPA CHRZANÓW

 • Kategoria: Chrzanów
 • Odsłony: 272

Wspólnie z Publicznym Społecznym Liceum Ogólnokształcącym oraz Stowarzyszeniem Proobronno – Oświatowym „KADET” IPA Region Chrzanów czynnie przyczyniła się do organizacji tej imprezy pod honorowym patronatem Starosty Chrzanowskiego oraz Burmistrza Miasta Trzebini.

Święto Policji w Jastrzębiu-Zdroju

W dniach 13 i 14 lipca 2023 roku po raz kolejny XXX Region IPA Jastrzębie-Zdrój wraz z NSZZP i NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" Region Śląsko Dąbrowski Funkcjonariuszy i Pracowników Policji oraz z Stowarzyszeniem Emerytów i Rencistów Policyjnych w Jastrzębiu-Zdroju współorganizował obchody Święta Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Święto Policji 2023

 • Kategoria: Kłobuck
 • Odsłony: 310

Z okazji Święta Policji, w dniu 14 lipca 2023 członkowie Regionu IPA Kłobuck wraz z policjantami Terenowego Zarządu NSZZ Policjantów, zorganizowali Piknik Rodzinny.

KAJAKI 2023

 • Kategoria: Kłobuck
 • Odsłony: 263

Początek wakacji i Region IPA Kłobuck powrócił na rzeki. W dniu 24 czerwca 2023 roku członkowie naszego regionu w liczbie 43 osób już o godz. 9.00 spotkali się na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego w Ostrowach.

Relacja z pobytu w Parku Rozrywki Energylandia z Regionem IPA Jastrzębie Zdrój z okazji Dnia Dziecka.

Sezon wiosenny bywa męczący z powodu zmiennej pogody. Jednak, gdy słońce świeci i jest lekki wiaterek warto to wykorzystać w pełni. W końcu Dzień Dziecka jest raz w roku i to jest doskonała okazja na trochę zabawy a nawet całe mnóstwo beztroskiego ubawu. Nie zastanawiając się dłużej zbieramy członków, sympatyków IPA oraz ich rodzin /dzieci, wnuki/ i jedziemy – Energylandia Zator.

MAZURY 2023

 • Kategoria: Kłobuck
 • Odsłony: 179

Po krótkiej przerwie członkowie Regionu IPA Kłobuck w składzie 5 załogantów powróciło na szlak Wielkich Jezior Mazurskich.

Turniej Piłki Siatkowej

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju, Przewodniczącego Międzynarodowego Stowarzyszenia IPA Jastrzębie-Zdrój i Przewodniczącego Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządowego Związku Zawodowego Policjantów w Jastrzębiu-Zdroju.

W dniu 29 maja 2023 r. odbył się turniej piłki siatkowej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju, Przewodniczącego Międzynarodowego Stowarzyszenia IPA - Region Jastrzębie-Zdrój oraz Przewodniczącego Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządowego Związku Zawodowego Policjantów w Jastrzębiu-Zdroju. Zawody rozegrane zostały w obiekcie Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju

W turnieju uczestniczyło 8 drużyn, w łącznej ilości 80 uczestników
1. Reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju
2. Reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu-Ślaskim
3. Reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie
4. Reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Żorach
5. Reprezentacja Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Zdroju
6. Reprezentacja Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju
7. Drużyna przyjaciół MOSIR-u w Jastrzębiu-Zdroju „Drugi Garnitur”
8. Drużyna lokalnych działaczy

Pierwsze miejsce w turnieju zajęła reprezentacja policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju – z których wielu jest również członkami IPA, drugie miejsce – drużyna przyjaciół MOSIR-u w Jastrzębiu-Zdroju „Drugi Garnitur”, trzecie – reprezentacja z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.
Walczący w turnieju zawodnicy zagwarantowali obecnym na hali widzom ogromną dawkę sportowych emocji.
Halina Semik/Paweł Mrozek

Zawody strzeleckie Bielsko-Biała

W dniu 22 kwietnia 2023 r na strzelnicy w Czechowicach-Dziedzicach zostały rozegrane Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej których organizatorami byli NSZZP w Bielsku-Białej oraz Region IPA Bielsko-Biała.

CZECHY, PRAGA i Region IPA Kłobuck

 • Kategoria: Kłobuck
 • Odsłony: 371

W dniu 15 kwietnia 2023 członkowie i sympatycy Regionu IPA Kłobuck w liczbie 47 osób wyruszyło na trzydniową wycieczkę autokarową. Tym razem nasz kierunek to Praga, stolica Czech czyli miasto „stu wież”. Wraz z nami lecz innym autokarem podróżowała druga grupa naszych znajomych, co powiększyło ilość uczestników do 92 osób.

„Jajeczko” w Siemianowicach Śląskich

Zwyczajem w siemianowickiej komendzie jest to, że tuż przed Świętami Wielkanocnymi policjanci, pracownicy oraz zaproszeni goście w tym członkowie i sympatycy Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA spotykają się na świątecznym poczęstunku, aby tak jak w rodzinie złożyć sobie życzenia.

Ekologiczny Piknik Rodzinny

 • Kategoria: Żywiec
 • Odsłony: 251

W Rajczy w miesiącu kwietniu odbyła się akcja sprzątania brzegów rzeki Soły i ciągów ścieżek rowerowych, zorganizowana przez Sołtysa Pana Zbigniewa Kopcia i Radę Sołecką.

Spotkanie w Kłobucku

 • Kategoria: Kłobuck
 • Odsłony: 396

W dniu 31 marca 2023 roku w restauracji „Słoneczna Kalifornia” w Kłobucku odbyło się spotkanie integracyjne, w którym uczestniczyli członkowie i sympatycy naszego Regionu w licznie 43 osób.

SMART ŻYWIEC - (r)ewolucja

 • Kategoria: Żywiec
 • Odsłony: 223

Zakończyły sie zajęcia Bezpieczeństwa Pieszych i rowerzystów w ruchu drogowym Realizacji Przedsięwzięcia 8.1 "Przygotowanie i wdrożenie programu społeczno-edukacyjnego w zakresie bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów na drodze", które były organizowane przez Śląską Grupę Wojewódzką IPA oraz Region IPA Żywiec.

Cron Job Starts