Rock na Plaży

 • Kategoria: Kłobuck
 • Odsłony: 123

Członkowie Regionu IPA Kłobuck w towarzystwie rodzin i znajomych w dniu 7 września 2019r. uczestniczyli w wydarzeniu pod nazwą „Rock na Plaży”, które odbyło się w Tychach nad Jeziorem Paprocańskim.

Czytaj więcej

Wyprawa do Indii z IPA Cieszyn I

 • Kategoria: Cieszyn I
 • Odsłony: 137

Wspominając czas spędzony na wycieczce po Indiach, chcemy się podzielić z Wami wrażeniami i kilkoma pamiątkowymi fotografiami, zachęcając oczywiście do odwiedzenia tego fascynującego kraju, gdzie wiele kultur miesza się z sobą, wiele religii współtworzyło historie Wielkich Mogołów - założycieli Indii.

Czytaj więcej

Jesienne Bieszczady

Kiedy jeszcze nie zaczęło świtać, a poranne mgły nie opadły, zwarty i gotowy Region IPA Jastrzębie jako 45 osobowa grupa członków oraz sympatyków wyruszył na podbój pięknych, bieszczadzkich gór i połonin.

Czytaj więcej

VII JURAJSKI SPŁYW KAJAKOWY

W dniu 20 lipca 2019r. r Zarząd Regionu IPA Czestochowa zorganizował VII Jurajski Spływ Kajakowy . W imprezie uczestniczyło 40 osób w tym członkowie, sympatycy oraz przyjaciele Regionu IPA Częstochowa.

Czytaj więcej

Karczma Piwna Dąbrowskich Policjantów

Z okazji Święta Policji Region IPA Dąbrowa Górnicza wspólnie z ZT NSZZ Policjantów w Dąbrowie Górniczej zorganizował w dniu 20 lipca 2019 r. IX Karczmę Piwną Dąbrowskich Policjantów 2019 z okazji 20 lecia IPA Śląsk. Spotkanie biesiadników zostało zorganizowane w urokliwym miejscu bezpośrednio przy jeziorze Pogoria.

Czytaj więcej

Święto Policji w Żywcu

 • Kategoria: Żywiec
 • Odsłony: 75

Region IPA Żywiec był w dniu 12.07.2019 współorganizatorem uroczystych obchodów Święta Policji w Żywcu oraz uczczenia 100 rocznicy powstania Policji Państwowej.

Czytaj więcej

Żywiec na Kresach

 • Kategoria: Żywiec
 • Odsłony: 201

W dniach 27.06 – 03.07.2019 roku członkowie Regionu IPA Żywiec, Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA, funkcjonariusze i emeryci Straży Granicznej udali się w podróż na Kresy II RP.

Czytaj więcej

Piknik Rodzinny Regionu IPA Częstochowa

W dniu 15 czerwca 2019r. odbyła się integracyjna impreza plenerowa „Piknik Rodzinny” zorganizowana w domu myśliwskim zaprzyjaźnionego koła Łowieckiego „ŻUBR” na terenie kompleksu leśnego Zielona Góra, w której udział wzięła ponad pięćdziesięcioosobowa „rodzina” Regionu IPA Czestochowa.

Czytaj więcej

Finał Konkursu Policjant Roku Ruchu Drogowego 2019

Polscy policjanci mają wiele możliwości, żeby pokazać swoje umiejętności i profesjonalizm w działaniu. Nie tylko w toku codziennej służby, ale także w swoim środowisku. Liczne konkursy branżowe pozwalają co roku wyłonić najlepszych spośród nas, w różnych dziedzinach policyjnego fachu. Jedną z nich jest ruch drogowy.

Czytaj więcej

Dzien dziecka w Żywcu

 • Kategoria: Żywiec
 • Odsłony: 94

Region IPA Żywiec był współorganizatorem Międzypokoleniowego Pikniku z okazji „DNIA DZIECKA„ który odbył się w dniu 2 czerwca 2019 r. w Centrum Kultury, Wypoczynku i Rekreacji w Łękawicy.

Czytaj więcej

Wakacje w Kemer

Upragnione wakacje czas zacząć! Grupa 45 członków i sympatyków Regionu Ipa Jastrzębie-Zdrój zapakowała bagaże do samolotu i wyleciała w kierunku Turcji - na tygodniową integrację połączoną z odpoczynkiem oraz zwiedzaniem.

Czytaj więcej

Kurs Samoobrony 2019

 • Kategoria: Zawiercie
 • Odsłony: 106

Od 10 lat na terenie Zawiercia Panie z całego powiatu mogły uczestniczyć w kursach samoobrony dla kobiet. Ich głównym organizatorem Śląska Grupa Wojewódzka IPA, Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu, a także Klub Sportów Walki „Arashi”.

Czytaj więcej

Zaloguj

Cron Job Starts