Octoberfest z Regionem IPA Bytom

 • Kategoria: Bytom
 • Odsłony: 532

Wyprawy to sposób, jaki znaleźli policjanci z Bytomia na spędzanie wolnego czasu, odreagowanie po służbie i integrację swojego środowiska. Grupa mundurowych i cywilów, związana z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA Regionu IPA Bytom, postanowiła sprawdzić smak złocistego trunku podczas święta piwa. Zorganizowali wyjazd na Oktoberfest do Monachium w dniach 29.09-02.10.2019 roku.

Czytaj więcej

Bezpieczna kłobucczanka 1.0

 • Kategoria: Kłobuck
 • Odsłony: 360

W miesiącu październiku 2019 roku członkowie Zarządu Regionu IPA Kłobuck wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku oraz Klubem Sportowym „Wojownik” zorganizowali kurs samoobrony dla kobiet po hasłem: „Bezpieczna kłobucczanka 1.0”

Czytaj więcej

REGION IPA ŻYWIEC NA WOŁYNIU

 • Kategoria: Żywiec
 • Odsłony: 354

W dniach 20-23.09.2019 rok grupa funkcjonariuszy i emerytów Straży Granicznej, Policji w tym członkowie Śląskiej Grupy Wojewódzkiej wraz z Regionem IPA Żywiec odbyła podróż patriotyczno – religijną na Wołyń w 80 –tą rocznicę napaści ZSSR na Polskę.

Czytaj więcej

III Przełajowy Rajd Rowerowy o Puchar Komendanta Miejskiego Policji oraz Regionu IPA Bielsko-Biała.

W dniu 10 września 2019 roku w miejscowości Międzyrzecze Górne w bardzo urokliwym i historycznym miejscu tj. Stara Prochownia 30 policjantów i policjantek z komendy w Bielsku-Białej, Jastrzębia-Zdroju, Cieszyna, Pszczyny oraz Bielskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji stoczyło walkę o tytuł najlepszego zawodnika III Przełajowego Rajdu Rowerowego.

Czytaj więcej

Rock na Plaży

 • Kategoria: Kłobuck
 • Odsłony: 371

Członkowie Regionu IPA Kłobuck w towarzystwie rodzin i znajomych w dniu 7 września 2019r. uczestniczyli w wydarzeniu pod nazwą „Rock na Plaży”, które odbyło się w Tychach nad Jeziorem Paprocańskim.

Czytaj więcej

Wyprawa do Indii z IPA Cieszyn I

 • Kategoria: Cieszyn I
 • Odsłony: 391

Wspominając czas spędzony na wycieczce po Indiach, chcemy się podzielić z Wami wrażeniami i kilkoma pamiątkowymi fotografiami, zachęcając oczywiście do odwiedzenia tego fascynującego kraju, gdzie wiele kultur miesza się z sobą, wiele religii współtworzyło historie Wielkich Mogołów - założycieli Indii.

Czytaj więcej

Jesienne Bieszczady

Kiedy jeszcze nie zaczęło świtać, a poranne mgły nie opadły, zwarty i gotowy Region IPA Jastrzębie jako 45 osobowa grupa członków oraz sympatyków wyruszył na podbój pięknych, bieszczadzkich gór i połonin.

Czytaj więcej

VII JURAJSKI SPŁYW KAJAKOWY

W dniu 20 lipca 2019r. r Zarząd Regionu IPA Czestochowa zorganizował VII Jurajski Spływ Kajakowy . W imprezie uczestniczyło 40 osób w tym członkowie, sympatycy oraz przyjaciele Regionu IPA Częstochowa.

Czytaj więcej

Karczma Piwna Dąbrowskich Policjantów

Z okazji Święta Policji Region IPA Dąbrowa Górnicza wspólnie z ZT NSZZ Policjantów w Dąbrowie Górniczej zorganizował w dniu 20 lipca 2019 r. IX Karczmę Piwną Dąbrowskich Policjantów 2019 z okazji 20 lecia IPA Śląsk. Spotkanie biesiadników zostało zorganizowane w urokliwym miejscu bezpośrednio przy jeziorze Pogoria.

Czytaj więcej

Święto Policji w Żywcu

 • Kategoria: Żywiec
 • Odsłony: 306

Region IPA Żywiec był w dniu 12.07.2019 współorganizatorem uroczystych obchodów Święta Policji w Żywcu oraz uczczenia 100 rocznicy powstania Policji Państwowej.

Czytaj więcej

Żywiec na Kresach

 • Kategoria: Żywiec
 • Odsłony: 454

W dniach 27.06 – 03.07.2019 roku członkowie Regionu IPA Żywiec, Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA, funkcjonariusze i emeryci Straży Granicznej udali się w podróż na Kresy II RP.

Czytaj więcej

Zaloguj

Cron Job Starts