REGION IPA ŻYWIEC NA WOŁYNIU

  • Kategoria: Żywiec
  • Odsłony: 532

W dniach 20-23.09.2019 rok grupa funkcjonariuszy i emerytów Straży Granicznej, Policji w tym członkowie Śląskiej Grupy Wojewódzkiej wraz z Regionem IPA Żywiec odbyła podróż patriotyczno – religijną na Wołyń w 80 –tą rocznicę napaści ZSSR na Polskę.

Czytaj więcej

III Przełajowy Rajd Rowerowy o Puchar Komendanta Miejskiego Policji oraz Regionu IPA Bielsko-Biała.

W dniu 10 września 2019 roku w miejscowości Międzyrzecze Górne w bardzo urokliwym i historycznym miejscu tj. Stara Prochownia 30 policjantów i policjantek z komendy w Bielsku-Białej, Jastrzębia-Zdroju, Cieszyna, Pszczyny oraz Bielskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji stoczyło walkę o tytuł najlepszego zawodnika III Przełajowego Rajdu Rowerowego.

Czytaj więcej

Rock na Plaży

  • Kategoria: Kłobuck
  • Odsłony: 567

Członkowie Regionu IPA Kłobuck w towarzystwie rodzin i znajomych w dniu 7 września 2019r. uczestniczyli w wydarzeniu pod nazwą „Rock na Plaży”, które odbyło się w Tychach nad Jeziorem Paprocańskim.

Czytaj więcej

Wyprawa do Indii z IPA Cieszyn I

  • Kategoria: Cieszyn I
  • Odsłony: 523

Wspominając czas spędzony na wycieczce po Indiach, chcemy się podzielić z Wami wrażeniami i kilkoma pamiątkowymi fotografiami, zachęcając oczywiście do odwiedzenia tego fascynującego kraju, gdzie wiele kultur miesza się z sobą, wiele religii współtworzyło historie Wielkich Mogołów - założycieli Indii.

Czytaj więcej

Jesienne Bieszczady

Kiedy jeszcze nie zaczęło świtać, a poranne mgły nie opadły, zwarty i gotowy Region IPA Jastrzębie jako 45 osobowa grupa członków oraz sympatyków wyruszył na podbój pięknych, bieszczadzkich gór i połonin.

Czytaj więcej

VII JURAJSKI SPŁYW KAJAKOWY

W dniu 20 lipca 2019r. r Zarząd Regionu IPA Czestochowa zorganizował VII Jurajski Spływ Kajakowy . W imprezie uczestniczyło 40 osób w tym członkowie, sympatycy oraz przyjaciele Regionu IPA Częstochowa.

Czytaj więcej

Karczma Piwna Dąbrowskich Policjantów

Z okazji Święta Policji Region IPA Dąbrowa Górnicza wspólnie z ZT NSZZ Policjantów w Dąbrowie Górniczej zorganizował w dniu 20 lipca 2019 r. IX Karczmę Piwną Dąbrowskich Policjantów 2019 z okazji 20 lecia IPA Śląsk. Spotkanie biesiadników zostało zorganizowane w urokliwym miejscu bezpośrednio przy jeziorze Pogoria.

Czytaj więcej

Święto Policji w Żywcu

  • Kategoria: Żywiec
  • Odsłony: 626

Region IPA Żywiec był w dniu 12.07.2019 współorganizatorem uroczystych obchodów Święta Policji w Żywcu oraz uczczenia 100 rocznicy powstania Policji Państwowej.

Czytaj więcej

Żywiec na Kresach

  • Kategoria: Żywiec
  • Odsłony: 680

W dniach 27.06 – 03.07.2019 roku członkowie Regionu IPA Żywiec, Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA, funkcjonariusze i emeryci Straży Granicznej udali się w podróż na Kresy II RP.

Czytaj więcej

Piknik Rodzinny Regionu IPA Częstochowa

W dniu 15 czerwca 2019r. odbyła się integracyjna impreza plenerowa „Piknik Rodzinny” zorganizowana w domu myśliwskim zaprzyjaźnionego koła Łowieckiego „ŻUBR” na terenie kompleksu leśnego Zielona Góra, w której udział wzięła ponad pięćdziesięcioosobowa „rodzina” Regionu IPA Czestochowa.

Czytaj więcej

Finał Konkursu Policjant Roku Ruchu Drogowego 2019

Polscy policjanci mają wiele możliwości, żeby pokazać swoje umiejętności i profesjonalizm w działaniu. Nie tylko w toku codziennej służby, ale także w swoim środowisku. Liczne konkursy branżowe pozwalają co roku wyłonić najlepszych spośród nas, w różnych dziedzinach policyjnego fachu. Jedną z nich jest ruch drogowy.

Czytaj więcej

Zaloguj

Cron Job Starts