Strzelanie w Kunurowie

 • Kategoria: Knurów
 • Odsłony: 129

W dniu 12 maja 2018 r. Region IPA Knurów na świeżo wybudowane, nowo otwartej strzelnicy w Przyszowicach i zarządzanej przez naszych sympatyków, przeprowadził coroczne, zawody strzeleckie o puchar Regionu IPA Knurów.

Czytaj więcej

IPA FRELKI

Dnia 02.05.2018 roku w Święto Flagi, 10 gryfnych Frelek wyrechtowanych na zicher skludziło się na Katowickim Banhofie, by wyruszyć na pierwszą przygodę projektu pt „IPA Frelki”.

Czytaj więcej

Biathlon Wiosenny Śląskiej IPA- to już dziewiąta edycja.

Po raz dziewiąty pasjonaci tej ciekawej dyscypliny sportu spotkali się w sobotę 28 kwietnia na strzelnicy EMJOT w Chorzowie oraz terenach przylegających do tego obiektu.
W tym roku kolejny raz trasa biegowa prowadziła ścieżkami Górnośląskiego Parku Etnograficznego i terenu przyległego do strzelnicy.

Czytaj więcej

Wizyta Regionu IPA Chrzanów u przedszkolaków

 • Kategoria: Chrzanów
 • Odsłony: 81

W dniu 26 kwietnia 2018 roku nasz kolega z IPA Region Chrzanów Janusz Kłaput wspólnie z policjantką Iwoną Szelichiewicz z zespołu ds. nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie udali się na spotkanie z przedszkolakami do Samorządowego Przedszkola nr 5 w Chrzanowie przy ul. Kościuszki.

Czytaj więcej

Turniej piłki halowej

 • Kategoria: Knurów
 • Odsłony: 171

W dniu 13.04.2018 roku siedmioosobowa drużyna Regionu IPA Knurów, na zaproszenie kolegów z Regionu IPA Uherske Hradiste, udała się na turniej piłki nożnej halowej do kolegów z Czech w miejscowości Hluk.

Czytaj więcej

Spotkanie wyborcze

W dniu 06.04.2018 roku Region IPA Jastrzębie-Zdrój zorganizował spotkanie swoich członków w przygranicznych Marklowicach Górnych, w restauracji "Przystań na Kępce".

Czytaj więcej

Wycieczka do Auschwitz

 • Kategoria: Knurów
 • Odsłony: 208

Dwa lata temu za pośrednictwem Regionu IPA Racibórz, a ściślej rzecz ujmując dzięki przewodniczącemu Gienkowi Kosel, Region IPA Knurów, nawiązał kontakt z kilkoma przedstawicielami Regionu IPA Opawa z Czech.

Czytaj więcej

Rumunia 2018

 • Kategoria: Zawiercie
 • Odsłony: 107

Po ubiegłorocznym wyjeździe na Spitsbergen stała ekipa w składzie Łysy, Waldi, Borewicz oraz Franek i Włóczykij wybrała się na wspinaczkę do Rumunii0-18 marca 2018.

Czytaj więcej

Białe szaleństwo Regionu IPA Częstochowa – Krynica-Zdrój

Ferie zimowe 2018 zakończone, dzieci w szkołach więc odpowiedni czas aby poszusować na stokach Jaworzyny Krynickiej i innych okolicznych stokach. W dniu 8 marca 2018r. w gronie 26 członków i przyjaciół Regionu IPA Częstochowa zapakowaliśmy sprzęt narciarski aby udać się na oczekiwany wyjazd do Krynicy Zdrój.

Czytaj więcej

IPA Katowice VI

Pewnie mało kto z nas nie chciał być Robin Hoodem albo strzelać tak celnie jak Wilhelm Tell- choć akurat ten strzelał z kuszy. Większość jest przekonana, że strzelać z łuku każdy może i w pewnym sensie ma rację ale strzelać celnie to już inna bajka ...zwłaszcza na większych dystansach, lub w przypadku celowego utrudnienia strzelania poprzez zastosowanie różnych przeszkód.

Czytaj więcej

Pozdrowienia ze słonecznej Francji!

O tak, słońca w górach Nam nie brakowało! Piękne, wysoko osadzone, górskie miasteczko Isola 2000 było kolejnym miejscem na mapie, w którym zatrzymał się Region IPA Jastrzębie. Licząca czterdzieści jeden osób grupa przez prawie tydzień mogła oddać się zimowemu szaleństwu!

Czytaj więcej

Samoobrona 2018 w Zawierciu

 • Kategoria: Zawiercie
 • Odsłony: 190

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni – mawiał wielki, polski pięściarz: Jerzy Kulej
Kierując się tą maksymą , już po raz dziewiąty – w tegorocznej edycji kursu samoobrony - trzydzieści Pań pod okiem instruktorów sportów walki z zawierciańskiego Regioni IPA i Klubu Sportów Walki ARASHI zgłębiało tajniki skutecznej samoobrony.

Czytaj więcej

Zawody narciarskie

 • Kategoria: Cieszyn I
 • Odsłony: 147

W dniach 23-25 lutego 2018 roku Zawodnicy Regionu IPA Cieszyn I reprezentowali swój region w pierwszych mistrzostwach w narciarstwie alpejskim które odbyły się w Białce Tatrzańskiej na stoku Kotelnica.

Czytaj więcej

Zaloguj