IPA Płońsk z wizytą na Jurze

 • Kategoria: Zawiercie
 • Odsłony: 1187

W dniach 15-16.06.2013r. gościła na naszym terenie grupa koleżanek i kolegów z IPA Płońsk. Była to wspaniała okazja do pokazania naszym przyjaciołom walorów Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Czytaj więcej

Dzień Dziecka z Regionem IPA Żywiec

 • Kategoria: Żywiec
 • Odsłony: 1426

W niedzielę 16 czerwca 2013 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Rajczy Śląska Grupa Wojewódzka Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji - Region IPA Żywiec zorganizowała imprezę plenerową dla dzieci.

Czytaj więcej

Rajd motocyklowy wzdłuż Bugu

Dwóch pasjonatów turystyki motocyklowej Regionu IPA Piekary Śląskie, promując ten sposób rekreacji, przejechali na motocyklach trasę wzdłuż Bugu - od najdalej wysuniętej na wschód Polski miejscowości Zosin do Wiżajn, - czyli najdalej wysuniętej miejscowości Polski, na północnym wschodzie.

Czytaj więcej

"Śląskie Manewry" z Regionem IPA Katowice VI

 • Kategoria: Katowice VI
 • Odsłony: 1355

W dniach 7-9 czerwca na terenie byłej kopalni KWK "Powstańców Śląskich" w Bytomiu odbył się IX Zlot Pojazdów Militarnych, znany inaczej Śląskie Manewry.
Również Szare Wilki współpracujące z Regionem IPA Katowice VI Śląskiej Grupy Wojewódzkiej, już po raz drugi, brały udział w Śląskich Manewrach.

Czytaj więcej

Rajd Przyjaźni z IPA Cieszyn I

 • Kategoria: Cieszyn I
 • Odsłony: 1320

To już tradycja, że na przełomie maja i czerwca zaprzyjaźnione regiony IPA z Polski i Czech spotykają się na wspólnym, rodzinnym świętowaniu swojej przyjaźni, a przyjaźń ta pomiędzy Cieszynem a Trzyńcem trwa nieprzerwanie od 13 lat, a może i dłużej.

Czytaj więcej

Dzień Dziecka Regionu IPA Rybnik

 • Kategoria: Rybnik
 • Odsłony: 1253

Region IPA Rybnik, wspólnie z Zarządem Terenowym Związków Zawodowych Policjantów w Rybniku zorganizował z okazji „Dnia Dziecka" wyjazd do aqua parku „Wodna Żaba" w Krakowie.

Dzieci korzystały chętnie z wielu atrakcji, jakie proponuje ten park wodny, w postaci różnego rodzaju zjeżdżalni, basenu z falą, rwącej rzeki, wyspy piratów. Zabawa była przednia, a najmłodsi zadowoleni i uśmiechnięci.

Czytaj więcej

Integracja przy prażonkach z IPA Chrzanów

 • Kategoria: Chrzanów
 • Odsłony: 1362

Prezydium Zarządu Regionu IPA Chrzanów Śląskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji - Sekcja Polska zorganizowało, w ośrodku myśliwskim "DANIEL" w Libiążu, dla swoich członków i sympatyków z rodzinami spotkanie integracyjne przy „prażonkach".

Czytaj więcej

III Rajd Motocyklowy IPA Piekary Śląskie

Członkowie Regionu IPA Piekary Śląskie uczestniczyli w 3 rajdzie motocyklowym. Tak jak w latach ubiegłych wśród uczestników znaleźli się policjanci z Piekar Śląskich i Tarnowskich Gór, strażacy z Bytomia i funkcjonariusze straży granicznej z Pyrzowic, a także mundurowi emeryci i zaprzyjaźnieni cywilni motocykliści.

Czytaj więcej

Samochodowe szkolenie z IPA Chrzanów

 • Kategoria: Chrzanów
 • Odsłony: 1427

W dniu 11 maja 2013 roku Region IPA Chrzanów Śląskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji, w ramach Dni Libiąża, na prośbę wice Burmistrza Libiąża Jarosława Łabęckiego zorganizował dla lokalnej społeczności szkolenie z zakresu doskonalenia prawidłowej reakcji kierowcy w czasie poślizgu tylnych kół.

Czytaj więcej

Integracyjne spotkanie Regionu IPA Bielsko-Biała

W dniu 10 maja 2013 roku w uroczej Leśniczówce w dzielnicy Straconka w Bielsku-Białej odbyło się kolejne coroczne spotkanie członków i sympatyków Regionu IPA Bielsko-Biała.
Podczas zebrania zostały omówione sprawy związane z planami na kolejny rok działania regionu, a w szczególności planowane we wrześniu spotkanie w Bielsku-Białej policjantów z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Czech, Chorwacji. Podsumowano również działalność regionu za 2012 rok.

Czytaj więcej

Oberschlesien Luftlandung - czyli manewry Szarych Wilków

 • Kategoria: Katowice VI
 • Odsłony: 1443

Grupa Szare Wili związana z Regionem IPA Katowice VI zorganizowała w dniu 27 kwietnia 2013 r. imprezę - mini manewry wojskowe. Patronatem Regionu IPA Katowice VI w lasach Muchowca w Katowicach odbyły się manewry o nazwie Oberschlesien Luftlandung, czyli Górnośląski Desant. Impreza ASH, czyli Air Soft History, oparta została na motywach powieści Jacka Higginsa "Orzeł Wylądował", dostosowanymi dla potrzeb tego spotkania.

Czytaj więcej

Cieszyn II i dorsze z Bornholmu

 • Kategoria: Cieszyn II
 • Odsłony: 1498

W czwartek 25 kwietnia 2013 r. z samego rana najwięksi miłośnicy morskich połowów z kutra, spośród członków i sympatyków Regionu IPA Cieszyn II, wybrali się po raz kolejny na łowy, tym razem na dłuższą, trwającą 2 dni wyprawę na Bornholm.

Czytaj więcej

Zaloguj

Cron Job Starts