Samochodowe szkolenie z IPA Chrzanów

  • Kategoria: Chrzanów
  • Odsłony: 1375

W dniu 11 maja 2013 roku Region IPA Chrzanów Śląskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji, w ramach Dni Libiąża, na prośbę wice Burmistrza Libiąża Jarosława Łabęckiego zorganizował dla lokalnej społeczności szkolenie z zakresu doskonalenia prawidłowej reakcji kierowcy w czasie poślizgu tylnych kół.

Czytaj więcej

Integracyjne spotkanie Regionu IPA Bielsko-Biała

W dniu 10 maja 2013 roku w uroczej Leśniczówce w dzielnicy Straconka w Bielsku-Białej odbyło się kolejne coroczne spotkanie członków i sympatyków Regionu IPA Bielsko-Biała.
Podczas zebrania zostały omówione sprawy związane z planami na kolejny rok działania regionu, a w szczególności planowane we wrześniu spotkanie w Bielsku-Białej policjantów z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Czech, Chorwacji. Podsumowano również działalność regionu za 2012 rok.

Czytaj więcej

Oberschlesien Luftlandung - czyli manewry Szarych Wilków

  • Kategoria: Katowice VI
  • Odsłony: 1381

Grupa Szare Wili związana z Regionem IPA Katowice VI zorganizowała w dniu 27 kwietnia 2013 r. imprezę - mini manewry wojskowe. Patronatem Regionu IPA Katowice VI w lasach Muchowca w Katowicach odbyły się manewry o nazwie Oberschlesien Luftlandung, czyli Górnośląski Desant. Impreza ASH, czyli Air Soft History, oparta została na motywach powieści Jacka Higginsa "Orzeł Wylądował", dostosowanymi dla potrzeb tego spotkania.

Czytaj więcej

Cieszyn II i dorsze z Bornholmu

  • Kategoria: Cieszyn II
  • Odsłony: 1444

W czwartek 25 kwietnia 2013 r. z samego rana najwięksi miłośnicy morskich połowów z kutra, spośród członków i sympatyków Regionu IPA Cieszyn II, wybrali się po raz kolejny na łowy, tym razem na dłuższą, trwającą 2 dni wyprawę na Bornholm.

Czytaj więcej

Rajd samochodowy z załogą IPA Chrzanów

  • Kategoria: Chrzanów
  • Odsłony: 1261

W dniach 22-23 marca 2013 roku załoga Regionu IPA Chrzanów Śląskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji - Sekcja Polska wzięła udział w 7 Rajdzie Samochodowym zaliczanym do Samochodowych Mistrzostw Polski.

Czytaj więcej

Spotkanie Wielkanocne IPA Częstochowa

Tradycyjnie jak co, roku przed Wielkanocą, Zarząd Regionu IPA Częstochowa w dniu 22 marca 2013 roku zorganizował dla kilkudziesięciu swoich członków, sympatyków i ich rodzin spotkanie z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych.

Czytaj więcej

Zawody narciarskie w Zwardoniu

  • Kategoria: Żywiec
  • Odsłony: 2147

W dniu 8 marca 2013 roku Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji Region IPA Żywiec wspólnie z Terenowym Zarządem Żywieckich Związków Zawodowych Policjantów zorganizowali zawody narciarskie o „Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu".

Czytaj więcej

Spotkanie autorskie - IPA Piekary Śląskie

Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA - Roman Hula, emerytowany policjant, piekarzanin, były komendant główny policji, w dniu 27 lutego br. był gościem miejskiej biblioteki publicznej w Piekarach Śląskich. Spotkanie autorskie promujące książkę „Glina".

Czytaj więcej

Zaloguj

Cron Job Starts