Programy i Projekty

IPA Security

IPA SECURITY - PROGRAM OCHRONY DLA CZŁONKÓW ŚLĄSKIEJ GRUPY IPA

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na ochronę techniczną i fizyczną oraz zdrowia i życia Śląska Grupa Wojewódzką IPA przygotowała dla swych członków innowacyjny program ochrony. W ramach tego programu – Partner Security – proponuje członkom IPA bardzo atrakcyjne warunki ochrony technicznej i fizycznej majątku oraz możliwość uruchomienia usług dla osób potencjalnie zagrożonych i chorych.

Celem tego programu jest poprawa poczucia bezpieczeństwa w różnych aspektach życia członków Śląskiej Grupy IPA. W ramach tej oferty można skorzystać z unikatowych rozwiązań takich jak czujnik osobisty „linia życia", lokalizator GPS samochodu dający możliwość zdalnego unieruchamiania pojazdu, czy też program ochrony mienia.
Każda osoba posiada dobra materialne jak nieruchomości, ruchomości oraz dokumenty które w szczególny sposób chce chronić. Współczesne metody przestępcze cały czas ewoluują a co za tym idzie rodzi się nowe zapotrzebowanie na uniknięcie ich skutków. Równocześnie do problemów ochrony mienia idzie ochrona osób potencjalnie zagrożonych lub osób chorych które potrzebują w chwilach krytycznych szybkiej interwencji lekarza.

Program przewiduje pakiety:

Pakiet MIENIE

Wysokiej klasy alarmy bezprzewodowe dedykowane dla nieruchomości wraz z centralami umożliwiającymi uruchomienie instalacji „inteligentnych domów" i obsługą przez centrum monitorowania. Usługa może też obsłużyć dotychczasowe systemy i instalacje alarmowe. Dodatkowo możliwość wykorzystania wyspecjalizowanych grup interwencyjnych podwyższa standard tej propozycji.

Pakiet RATUNEK

Usługa przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które z różnych powodów mogą znaleźć się w sytuacji zagrażającej życiu i nie są w stanie wskazać miejsca, gdzie się znajdują. Osoba objęta usługą otrzymuje nadajnik. W sytuacji kryzysowej, jednym przyciskiem uruchamia sygnał alarmowy odbierany w centrum monitorowania. Natychmiast następuję próba zweryfikowania zasadności wszczętego alarmu. W przypadku braku możliwości zweryfikowania zasadności alarmu, uruchomiona zostaje wcześniej ustalona procedura np. powiadomienie telefoniczne wskazanych osób, telefon do określonej instytucji z podaniem miejsca lokalizacji osoby i żądaniem udzielenie pomocy.

Pakiet LINIA ŻYCIA

Usługa przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które z różnych powodów (np. zaawansowana choroba) mogą znaleźć się w sytuacji zagrażającej życiu. Osoba objęta usługą otrzymuje nadajnik. W sytuacji kryzysowej (np. zawał serca, inna nagła sytuacja), jednym przyciskiem uruchamia sygnał alarmowy odbierany w centrum monitorowania. Natychmiast następuję próba zweryfikowania zasadności wszczętego alarmu. W przypadku braku możliwości zweryfikowania zasadności alarmu, uruchomiona zostaje wcześniej ustalona procedura np. powiadomienie telefoniczne wskazanych osób, telefon do pogotowia ratunkowego z podaniem choroby, wskazaniem adresu i zakresu pożądanej pomocy, inne ustalone indywidualnie działania.

Pakiet GPS POJAZDU

Skorzystanie z tej oferty powoduje, że mamy możliwość monitorowania miejsca pobytu naszego i samochodu z dokładnością do 20 m. System monitoringu oparty jest na licencjonowanych cyfrowych mapach NAVTEQ, OSM, CloudeMade. Istnieje możliwość zsynchronizowania lokalizatora GPS z instalacją alarmową, co spowoduje, że w przypadku kradzieży informacja o tym fakcie natychmiast zostanie przekazana do centrum monitoringu. To co wyróżnia to rozwiązanie to możliwość zdalnego unieruchomienia pojazdu. Na żądanie właściciela bądź po uruchomieniu alarmu w pojeździe istnieje możliwość unieruchomienia pojazdu, co radykalnie zwiększa szanse na jego odzyskanie.

 

Do projektu IPA Security mogą przystąpić członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA oraz uczestnicy Programu Członkostwa Służb Porządku Prawnego w Śląskiej Grupie Wojewódzkiej IPA.

 

Aby przystąpić do projektu zadzwoń tel: 324220112

 

 

Wymienione w tekście marki, nazwy i znaki towarowe oraz zastrzeżone znaki towarowe należą do odpowiednich właścicieli. Umieszczone zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

IPA mobile®

IPA MOBILE® - WYJĄTKOWA OFERTA TELEFONII KOMÓRKOWEJ
DLA CZŁONKÓW IPA I FUNKCJONARIUSZY SŁUŻB PORZĄDKU PRAWNEGO

Czytaj więcej

Zaloguj

Cron Job Starts