KURSY NURKOWANIA

Informujemy o rozpoczęciu zapisów przez Region IPA Mysłowice, przy współpracy z Centrum Nurkowania „DivingTech" w Mysłowicach na zajęcia rekreacyjne z nurkowania.

I. INTRO – wprowadzenie do nurkowania

II. Podstawowy kurs nurkowania OWD (Open Water Diver)

1. „POZNAJ NURKOWANIE". Intro – czyli pierwsze zejście pod wodę.

Nurkowanie to już nie tylko sport dla elit, to dla większości ludzi sposób na życie. Wiele biur turystycznych organizuje nawet specjalne wakacje, których największą atrakcją jest nurkowanie w przepięknych miejscach, idealnie przystosowanych do tego typu rozrywki. Jeśli czujesz, że to właśnie woda może być Twoim żywiołem skorzystaj z jednorazowej wizyty na basenie połączonej z nurkowaniem i podstawowymi wiadomościami dotyczącymi techniki oraz ekwipunku nurka.
Poznaj jak niezwykłe może być nurkowanie!

Ofertą specjalną jest bezpłatne wprowadzenie do nurkowania tylko dla członków stowarzyszenia IPA Sekcja Polska oraz ich rodzin.
Jedyny koszt to cena wynajęcia basenu, który wynosi 30 zł od osoby
(3 godziny zajęć).

Informacje organizacyjne:
Program zawiera: krótki instruktarz, opieka pod okiem instruktora, profesjonalny sprzęt nurkowy z butlą, kilka ćwiczeń basenowych oraz zdjęcia.
W nurkowaniu mogą uczestniczyć osoby z ogólnie dobrym stanem zdrowia po ukończeniu 10 lat (za zgodą opiekunów).
Termin zajęć jest do uzgodnienia – zależny od liczebności grupy.

Miejscem nurkowania jest jedna z krytych pływalni na terenie miast Mysłowic, Sosnowca lub Katowic.
Oferta ważna jest do końca 2014 roku.

2. KURS PODSTAWOWY - kurs nurkowania OWD z uprawnieniami do nurkowania na głębokość do 18 metrów.
Program kursu nurkowania Open Water Diving to przede wszystkim nabycie umiejętności podstaw bezpiecznego nurkowania, odpowiedniej techniki a także podstaw do planowania i organizacji nurkowań. Posiadanie certyfikatu OPEN WATER DIVING daje możliwość do nurkowania na głębokość aż do 18 metrów z partnerem o przynajmniej tych samych uprawnieniach, bez asysty Divemaster'a lub instruktora nurkowania w centrach nurkowania na całym świecie.

Ponadto podstawowy kurs nurkowania OWD uprawnia do przystąpienia do pozostałych kursów specjalizacyjnych, jak m.in.: kurs nurkowania w suchym skafandrze, kurs nurkowania z użyciem nitroksu, kurs specjalisty sprzętu nurkowego, kurs nawigacji podwodnej, kurs nurkowania nocnego oraz wiele innych.

Informacje organizacyjne:
W programie kursu są: cztery zajęcia basenowe, zajęcia teoretyczne, minimum dwa nurkowania na wodach otwartych, jeden weekend nurkowy na wodach otwartych. Do dyspozycji dla każdej osoby znajduje się sprzęt w postaci skafandra, ABC, automatu oddechowego, kurtki, butli oraz pasu balastowego.

Wymagania wstępne: ogólnie dobry stan zdrowia, ukończony 10 rok życia, dołączona jedna fotografia, materiały dydaktyczne (dostępne w Centrum nurkowania DivingTech). Kurs zakończony jest egzaminem.

Czas trwania kursu: Certyfikat możliwy jest po wykonaniu prawidłowo wszystkich ćwiczeń – każdy uczestnik kursu ma tyle czasu, ile będzie potrzebował do nabycia umiejętności programowych.

Oferta ważna jest do końca 2014 roku.

Cena kursu: Koszt odbycia KURSU PODSTAWOWEGO OWD wynosi 999 zł. Ofertą specjalną dla członków stowarzyszenia IPA Sekcja Polska jest zniżka w wysokości 30% od ceny standardowej.

Zgłoszenia należy kierować drogą telefoniczną lub pocztą elektroniczną na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Michał Walat, tel.: 605558684

Dodatkowe informację można uzyskać na stronie internetowej:
www.divingtech.com.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Centrum Nurkowe DivingTech
ul. Gen. Ziętka 106; 41-412 Mysłowice
tel.: 322230068

Zaloguj się, by skomentować

Zaloguj

Cron Job Starts