Specjalna oferta Dream Park w Ochabach

Specjalna oferta Dream Park w Ochabach przygotowana dla członków Śląskiej Grupy IPA.

Każdy chętny odwiedzający Park, po okazaniu legitmacji lub karty członkowskiej będzie mógł skorzystać z 10% rabatu na dowolnie wybrany pakiet!

DREAM PARK to cała masa atrakcji dla całej rodziny!

Dom do góry nogami

To hit sezonu 2014! Gwarantuję Ci niesamowite doznania. Twój błędnik po prostu zwariuje. Widząc kuchnię, lodówkę, łóżko czy w końcu samochód do „góry nogami", w dodatku wszystko pod skosem nasz mózg podpowiada nam, że to niemożliwe i usilnie stara się odwrócić obraz i złapać poziom - odczucia są po prostu nie do opisania. Każdy detal w domu został pieczołowicie dopracowany, tak byś miał wrażenie, że jesteś w domu, z którego domownicy wyszli tylko na krótki spacer. Przekonaj się jak to jest chodzić po suficie :)

Park dinozaurów

Chyba każde dziecko marzy by znaleźć się w parku dinozaurów. Zobaczyć jakie są olbrzymie, jak potrafią głośno ryczeć i zabawnie machać ogonem. W naszym parku pomagamy spełnić to marzenie. Największy dinozaur – brachiozaur - mierzy ponad 8 metrów.

Park miniatur

Nie często zdarza się okazja by w jednym dniu zobaczyć katedrę w Kolonii, piramidy egipskie i bliźniacze wieże z Kuala Lumpur. U nas to możliwe, bo wszystkie miniatury są wprost na wyciągnięcie ręki. Daj się porwać w podróż do wielu zakątków świata. Pokażemy Ci prawdziwe perełki architektury światowej zarówno te znane ze szklanego ekranu, jak i te, o których pewnie nie słyszałeś. Spacerując po alejkach parku miniatur z pewnością dostrzeżesz również mnóstwo ciekawych krzewów, kwiatów i drzew, których widok i zapach pozwolą Ci pięknie spędzić ten czas. Pięknie zaprojektowane ogrody w naszym parku zajmują powierzchnię prawie 3 hektarów - jest gdzie spacerować:)

Oceanarium prehistoryczne

Miliony lat temu światem rządziły gigantyczne dinozaury i potężne gady morskie. Oceanarium Prehistoryczne to miejscem, gdzie będziesz mógł przenieść się w te odległe czasy i poznać gigantycznych mieszkańców głębin. Spacerując krętymi alejkami, na swej drodze spotkacie potężne gady. Szum wody, nastrojowa muzyka oraz świetnie przygotowana animacja spotęgują efekt pradawnych głębin. Wszystkie gady wykonane są w skali 1:1, ich kształt, wygląd oraz sposób poruszania zaczerpnięto z badań naukowych, na podstawie, których wszystkie zostały stworzone.

Żywe ryby tropikalne

Ryby zebrane w naszych akwariach trudno spotkać w sklepach zoologicznych. Pochodząca ze zbiorników słodkowodnych regionów Ameryki, Azji, Australii i Afryki. Zebraliśmy prawie 100 niezwykłych okazów, które zamieszkują akwaria o łącznej objętości 5000 litrów. Spotkasz u nas miniaturkę krokodyla - niszczukę krokodyla, która swoim wyglądem przypomina znanego olbrzyma. Jest to jedna z największych ryb słodkowodnych Ameryki Północnej - osiąga długość 3 metrów i wagę do 166 kg.

i wiele innych!

Szczegóły na stronie Parku: www.dream-park.pl

Zaloguj się, by skomentować

Zaloguj

Cron Job Starts