KOMUNIKAT nr 9 - SKOKI SPADOCHRONOWE IPA

Prezydium Zarządu Śląskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji – Sekcja Polska, informuje o organizacji przez Region IPA Katowice IV w miesiącu czerwcu 2014 r. na terenie aeroklubu w Gliwicach, 8. edycji skoków spadochronowych

 

SKOKI SPADOCHRONOWE IPA

Skoki dla grupy IPA, prowadzone będą przez instruktorów jednostek służb mundurowych w oparciu o najwyższe standardy stosowane przy realizacji tego rodzaju szkoleń. Szkolenie składać się będzie z zajęć teoretycznych oraz skoku ze spadochronem typu „Skrzydło". Skoki odbywać się będą w dwóch wariantach:

a) kurs mini AFF: część teoretyczna w dniach 24 i 26 czerwca w godzinach popołudniowych w Gliwicach oraz skok z wysokości 4 000 m w dniu 27 czerwca w obecności dwóch in-struktorów oraz kamerzysty; koszt 799 zł;

b) skok w tandemie (skoczek przypięty jest do instruktora); koszt 699 zł.

W szkoleniu mogą brać udział osoby pełnoletnie, członkowie stowarzyszenia, służb mundurowych oraz ich krewni i znajomi. Podane kwoty obejmują wszelkie koszty związane z uczestniczeniem w skokach.

Zgłoszenia do uczestnictwa przyjmowane są do dnia 22 czerwca 2014 r., na adres e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji o przedsięwzięciu szkoleniowym w godzinach popołudniowych udziela Dariusz Walczak pod numerem telefonu 665808080.

Zaloguj

Cron Job Starts