MIKOŁAJ 2015 NA NARTACH WE WŁOSKIM LIVIGNO

Region IPA Jastrzębie Zdrój zaprasza na mikołajkowy wyjazd w Alpy.

 

Na słonecznej stronie Alp Lombardzkich, w pobliżu St. Moritz leży Livigno. Ta lubiana miejscowość narciarska znajduje się na pewnej śniegowo wysokości 1.816 m, rozgrywane są liczne zawody międzynarodowe. Livigno słynie również ze strefy wolnocłowej. Część miejscowości zwana Trepalle (1.900-2.250 m) jest najwyżej położoną, stale zamieszkiwaną osadą w Europie. W architekturze miejscowości przeważają tradycyjne drewniane budynki, a położenie na południowych wzgórzach Alp gwarantuje duże nasłonecznienie doliny. Szerokie trasy zjazdowe są zawsze wzorowo przygotowane, a doskonałe snowparki sprawiają, że serca snowboardzistów biją tutaj mocniej. Przytulne bacówki zapraszają zmęczonych dniem na stoku na après-ski w prawdziwie włoskiej atmosferze. W strefie wolnocłowej Livigno nabyć można w korzystnych cenach nie tylko perfumy, alkohol i papierosy (ograniczenie wywozu), ale także ubrania, zegarki, aparaty fotograficzne, a przy tankowaniu zaoszczędzić można nawet do 40%! Ceny na stokach są również przystępne, co oznacza wspaniały urlop i nieduże wydatki.

Opis tras i wyciągów:

115 km tras zjazdowych, 30 wyciągów i cudownie szerokie stoki – to wszystko oferuje Państwu zawarty w cenie karnet narciarski Livigno! Dzięki położeniu na wysokości 1 816 - 2 798 m i licznym urządzeniom naśnieżającym panują na tym terenie idealne warunki narciarskie. Trasy rozciągają się po obu stronach doliny, możecie więc Państwo zawsze cieszyć się słońcem. Freeriderzy mają tu wiele możliwości jazdy w głębokim śniegu po stronie Carosello. Snowparki przy Mottolino jak i Carosello z halfpipe, skoczniami, rails i boardercross'em – wszystko to czyni Livigno prawdziwym rajem dla snowboardzistów. Dzięki fun-parkom Livignio stało się miejscem rozgrywania międzynarodowych zawodów! Jedną z nielicznych czarnych tras narciarskich jest Scoiattolo. Poza tym w regionie przeważają łatwe trasy. W pobliżu miejscowości znajdują się stoki do ćwiczeń dla początkujących narciarzy.

Zakwaterowanie:

Zakwaterowanie w Livigno w dzielnicy Saroch, centrum miasta oddalone jest o około 1,5 km od apartamentów. Do najbliższych wyciągów jest około 350 metrów. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, markety, pizzerie i restauracje. Przystanek bezpłatnego ski-busa tuż obok

Apartament 4-osobowy:
- 45 metrów kwadratowych
- sypialnia z 2-osobowy łóżkiem
- salon z 2-osobową rozkładaną sofą
- aneks kuchenny
- łazienka z prysznicem i WC

Opłata za Apartament 4 osobowy wynosi :

- 4 osoby w apa. 4 osbowym - 1420

- 3 osoby w apa. 4 osbowym - 1574

- 2 osoby w apa. 4 osbowym - 1882

Apartament 6-osobowy:
- 55 metrów kwadratowych
- sypialnia z 2-osobowy łóżkiem
- sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami
- salon z 2-osobową rozkładaną sofą
- aneks kuchenny
- łazienka z prysznicem i WC

Opłata za Apartament 6 osobowy wynosi :

- 6 osob w apa. 6 osbowym - 1420

- 5 osoby w apa. 6 osbowym - 1513

- 4 osoby w apa. 6 osbowym - 1651

Lokalne atrakcje:
Livigno ma prawie 150 barów - więcej niż jakikolwiek inny ośrodek narciarski na świecie (Vail jest drugim z około 110). Biorąc pod uwagę wybór lokali na après-ski w Livigno, ceny alkoholi (Duty Free Area) odwiedzający je goście mogą się spodziewać doskonałej zabawy. W Livigno znajdziemy również ponad 100 restauracji, w których panuje znakomity rodzinny klimat połączony z doskonałym smakiem włoskiej kuchni. Większość miejsc serwuje codziennie menu Turistico. Oprócz licznych barów i restauracji znajdziemy również w „Tybecie Alp" najwyżej położone na świecie basenowe SPA - Aquagranda Wellness Park. Dla żądnych emocji można skorzystać z paralotniarstwa, jazdy na skuterach śnieżnych, helliskingu, czy jazdy samochodem po zamarzniętym jeziorze.

Cena zawiera:
- zakwaterowanie w apartamentach 4/6 osobowych
- pościel
- 6-dniowy skipass Livigno
- transport komfortowym autokarem
- sprzątanie końcowe
- ubezpieczenie SKI (KL – 50 000€; OC – 80 000€ na osobie, 10 000€ na mieniu; koszty poszukiwań i ratownictwa 6 000€, NNW – 5 000€, ubezpieczenie kosztów utraty/kradzieży bagażu – 250€) - opiekę pilota/rezydenta
Cena nie zawiera:
- wyżywienia
- kaucji zwrotnej za apartament (50€/os, zbierana w autokarze)
KONTAKT :

ROBERT SIERSZULSKI
TEL; 667632047

Zaloguj

Cron Job Starts