WYCIECZKA DO PEKINU

IPA Cieszyn 1 organizuje wyjazd do Chin do stolicy kraju środka . Wyjazd 9 dniowy z bezposrednim lotem z Warszawy z polskim przewodnikiem w hotelu 3 * w terminie od 2 lub 5 czerwca 2016 roku.

Czytaj dalej...

23 BIEG FIATA

Bieg Fiata w Bielsku-Białej jest organizowany już po raz 23. Od kilku lat w biegu pojawiła się grupa Policjantów i Policjantek którzy współzawodniczą o zdobycie Pucharu Komendanta Miejskiego Policji i Regionu IPA Bielsko-Biała. W tym roku spodziewamy się około 50 policjantów i policjantek.

Czytaj dalej...

6 ŚLĄSKI PRZYSTANEK PAT

Przedsięwzięcie profilaktyczne trwające dobę dla młodzieży województwa śląskiego realizującej cele i założenia programu KGP Profilaktyka a TY. 30 różnego rodzaju warsztatów, taneczne, sportowe, zręcznościowe umysłowe, manualne artystyczne.

Czytaj dalej...

XI RAJD GÓRSKI KLIMCZOK 2015

W dniu 4 lipca 2015 roku, po raz jedenasty, odbędzie się Rodzinny Rajd Górki "KLIMCZOK 2015" o specyficznej formule albowiem każdy określa sobie miejsce startu wg swoich możliwości a metą jest szczyt góry Klimczok. Organizatorem i uczestnikami będa Regiony IPA Bielsko Biała, Katowice X i Lubliniec. Zgłoszenia tel 667666224 & e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj dalej...

Czas Apokalipsy!

Ostatni okres to dwa nieszczęśliwe przypadki zgonów osób podczas interwencji policyjnych, jeden w Legionowie, drugi w Sosnowcu. Dwa nieszczęśliwe przypadki, bardzo tragiczne w swojej wymowie. Trudno polemizować z tragicznym wydźwiękiem obu zdarzeń i bólem rodzin. Życie stracili młodzi, bardzo młodzi ludzie. Jednak nie o tym chciałbym pisać.

Czytaj dalej...

II RAJD IPA BIKE

Śląska Grupa Wojewódzka Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji, Region IPA Chorzów zapraszają na: „II RAJD IPA BIKE, czyli rowerowe szusowanie Jurajskim Szlakiem od Masłońskich k/Poraja do Olsztyna."

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Zaloguj

Cron Job Starts