PRAGA 2015

Region IPA Katowice II zaprasza na wyjazd do Pragi w terminie 11-13 grudnia 2015r. Zwiedzanie zabytków oraz jarmarku bożonarodzeniowego.

Czytaj dalej...

NURKOWANIE CHORWACJA

Region IPA Bielsko Biała zaprasza na zorganizowany wyjazd nurkowy w rejon Dubrownika na Chorwacji do bazy nurkowej SEA STAR DIVING dla osób które nurkują.

Czytaj dalej...

POSTERUNKOWY STASIEK

Jest taki serial, „Ranczo", uznawany już za kultowy. A w serialu tym jest lokalny posterunek policji, którym zawiaduje aspirant Stasiek. Świetnie zagrany przez Arkadiusza Nadera; rychło przesunął się z czwartego szeregu bohaterów, do szeregu trzeciego, a może nawet drugiego. Stasiek jest lubiany przez miejscową społeczność, ale szacunkiem darzony tylko dlatego, że jest Panem Władzą. Bo Stasiek, choć dobry człowiek, intelektem nie imponuje; do tego jest gapowaty.

Czytaj dalej...

WYCIECZKA DO PEKINU

IPA Cieszyn 1 organizuje wyjazd do Chin do stolicy kraju środka . Wyjazd 9 dniowy z bezposrednim lotem z Warszawy z polskim przewodnikiem w hotelu 3 * w terminie od 2 lub 5 czerwca 2016 roku.

Czytaj dalej...

23 BIEG FIATA

Bieg Fiata w Bielsku-Białej jest organizowany już po raz 23. Od kilku lat w biegu pojawiła się grupa Policjantów i Policjantek którzy współzawodniczą o zdobycie Pucharu Komendanta Miejskiego Policji i Regionu IPA Bielsko-Biała. W tym roku spodziewamy się około 50 policjantów i policjantek.

Czytaj dalej...

6 ŚLĄSKI PRZYSTANEK PAT

Przedsięwzięcie profilaktyczne trwające dobę dla młodzieży województwa śląskiego realizującej cele i założenia programu KGP Profilaktyka a TY. 30 różnego rodzaju warsztatów, taneczne, sportowe, zręcznościowe umysłowe, manualne artystyczne.

Czytaj dalej...

XI RAJD GÓRSKI KLIMCZOK 2015

W dniu 4 lipca 2015 roku, po raz jedenasty, odbędzie się Rodzinny Rajd Górki "KLIMCZOK 2015" o specyficznej formule albowiem każdy określa sobie miejsce startu wg swoich możliwości a metą jest szczyt góry Klimczok. Organizatorem i uczestnikami będa Regiony IPA Bielsko Biała, Katowice X i Lubliniec. Zgłoszenia tel 667666224 & e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Zaloguj

Cron Job Starts