Spławikowe Zawody Wędkarskie o „Puchar Komendanta KPP Oświęcim”

Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu przy współpracy z Zarządem Regionu IPA Wadowice Małopolskiej Grupy Wojewódzkiej IPA i Zarządem Okręgu PZW w Bielsku-Białej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska policyjnego, podjęło inicjatywę organizacji: Spławikowych Zawodów Wędkarskich o „Puchar Komendanta KPP Oświęcim"(nieoficjalne Mistrzostwa Polski).

Przeprowadzenie zawodów zaplanowano w terminie 13-14 września 2014 r. na zbiorniku jezioro Długie w Rajsku k/Oświęcimia(opis łowiska na stronie Koła PZW Oświęcim Miasto lub na www.leszcz.pl).

Zawody zostaną przeprowadzone w dwóch 4-ro godzinnych turach bez obowiązkowego treningu, według regulaminu i zasad organizacji sportu wędkarskiego PZW w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej.

W zawodach mogą uczestniczyć funkcjonariusze i pracownicy cywilni Policji oraz emeryci i renciści policyjni.

Uczestnicy zawodów ponoszą całkowite koszty udziału w imprezie.

Wszystkie informacje dotyczące Mistrzostw w tym program zawodów, druk karty startowej, charakterystyki łowiska, mapki dojazdowe, będą systematycznie zamieszczane na stronie internetowej: ZO PZW Bielsko-Biała i Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Koszty uczestnictwa:
1. koszty dla zawodnika - opłata startowa 100,oo zł – drużyna 300,oo zł (przeznaczona na opłatę za akwen, puchary, nagrody rzeczowe, spotkanie integracyjne),
2. koszty dla trenera osoby towarzyszącej - 50 zł (spotkanie integracyjne).
3. Nocleg i wyżywienie we własnym zakresie – koszt w zależności od wybranego ośrodka (strony internetowe Miasta i Gminy Oświęcim).

Noclegi zawodnicy (drużyny) rezerwują osobiście, bez pośrednictwa organizatora.

Zgłoszenia drużyn i zawodników indywidualnych, proszę przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 30 czerwca 2014 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Celem uzyskania wstępnej informacji o ilości drużyn i zawodników.

Numer konta i termin dokonania opłaty startowej oraz regulamin zawodów zostanie przesłany zgłoszonym uczestnikom zawodów po 30 czerwca 2014 r.

W przypadku zbyt małej ilości zgłoszeń organizator przewiduje możliwość odwołania imprezy.

Dodatkowych informacji udziela: Zbigniew Pszczeliński tel. kom. 668126720

Czytaj dalej...

KOMUNIKAT nr 9 - SKOKI SPADOCHRONOWE IPA

Prezydium Zarządu Śląskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji – Sekcja Polska, informuje o organizacji przez Region IPA Katowice IV w miesiącu czerwcu 2014 r. na terenie aeroklubu w Gliwicach, 8. edycji skoków spadochronowych

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Zaloguj

Cron Job Starts